Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Slíbila jsem, že udělám konkrétnější článek o výrobcích, popřípadě jak je vybírat.

Na vlastní tělo: TEST VIBRÁTORŮ!

aktualizováno 15.09.2011, 10:02 | 15.09.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Agrrr

Slíbila jsem, že udělám konkrétnější článek o výrobcích, popřípadě jak je vybírat.

Zajímá vás, které hračky vlastním a jestli bych je doporučila? Račte číst dál, chcete-li a pokud vám to duševní zdraví  dovolí…

 

Vrhla jsem se na VIBRÁTORY!


Existuje mnoho tvarů s mnoha funkcemi a z mnoha materiálů. Pokud jde o tvary a funkce, je důležité si uvědomit, na co hračku chcete použít. Jako doplňkovou hračku pro vás pro oba? Jako šidítko? Nebo hračka umí něco, co partnerova výbava ne? Existují rotační, "přirážející" pulzační, elektrické s výboji… mnoho.

 

Takže důležité je uvědomit si, na co hračku chcete. Myslím, že není dobré, abych se teď rozepisovala o jednotlivých druzích, těm bych ráda později věnovala samostatné články. Když si vybíráte hračku, je důležité uvědomit si, že tahle hračka se zavádí.

 

Vibrátory
Buclák Bubbles Click 'n' Charge (Foto: www.honitka.cz)

 

Půjde do vašeho těla na výsostné území, které si zaslouží rozmazlovat. Pokud hračku vybíral pán, vždycky jsem upozorňovala, ať vybírá takovou, kterou by si byl sám schopen zavést do těla. Ono vybírat jen podle ceny není nejšťastnější řešení.

 

Hodně záleží i na materiálu. Rozhodně nedoporučuju pryžové. Pryž je snášenlivá se všemi druhy lubrikačních gelů. Pryž je tvrdý plast na dotek připomínající panenku Barbie. Pórovitý, nepříjemný… Ruce pryč od něj. Jistě ve své době měl své místo a naše maminky i babičky nic jiného nepoznaly, ale proč se k němu uchylovat, když existuje mnoho lepších materiálů.


Geloví vibroušci jsou v současnosti nejrozšířenější. Existuje mnoho druhů a slitin gelů o mnoha různých kvalitách. Gel je v celku na dotek příjemný materiál a vibroušci z něj vyrábění bývají už i na celkem slušné kvalitní úrovni.

 

Přesto gel má svá úskalí, je to velmi pórovitý materiál, který nebývá příznivý k citlivým a alergickým ženám. Pokud se rozhodnete pro gelovou hračku, doporučuju nechat si ji v prodejně rozbalit a osahejte si ji. Nechte si předvést vibrace a ptejte se prodavaček.

 

Ptejte se na reference od zákazníků, na údržbu, na snášenlivost s lubrikačními gely. I když gel sám o sobě je snášenlivý se všemi lubrikačními gely, přece jen bývá často příměsí silikon, nebo je gel potažen silikonovou vrstvou, a pak na něj lze používat pouze gely na vodní bázi.

 

Materiál, který rozhodně doporučuju při volbě vibrátoru, je lékařský silikon. Nealergenní, nepórovitý, příjemný měkoučký kvalitní…. Má samé plusy, ale i dva mínusy. Je nutné na něj používat pouze bezalkoholovou dezinfekci a lubrikační gel na vodní bázi. Přece jen člověk chce, aby mu hračka dlouho vydržela a neničila se.

 

Nejkvalitnějšími výrobky na trhu z lékařského silikonu jsou hračky od firmy FunFactory. Vibrátory od této firmy mohu vřele doporučit. Jsou měkké, příjemné, přizpůsobí se tělu, takže nikde netlačí. Pro mě osobně je i plus, že jejich hračky budí macatý dojem. Osobně mám doma dvě hračky od FF a to "Boss" a "Semirealistic" (obě 3G -tedy třetí generace) a nemůžu si je vynachválit.

 

Vibrátory
Model Isla (Foto: www.honitka.cz)

 

Firma samozřejmě vyvíjí stále nové technologie, na pultech jsou už i novější a novější výrobky, nabíjecí, do vany, kombinované pulzace…. Obrovskou jejich výhodou jsou hravé tvary.

 

 

Vibrátory
The Boss (Foto: www.honitka.cz)

 

Vibrátory
Semirealistic (Foto: www.honitka.cz)

 

Velmi oblíbenými vibrátory jsou i Lelo. Jejich hračku doma , co jsem měla zkušenost se s nimi setkat, tak musím říct, že jejich materiál je na dotek nesmírně příjemný, ovládání vibrací mají velmi přívětivé a vibrace velmi intenzivní a zároveň tiché, ale postrádám onu měkkost a macatost. Lelo hračky nejsou tvrdé, ale zdaleka nejsou tak měkké, jak osobně upřednostňuji. 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Peťulka 20:00 11.12.2018
Boha jeho toho je, máte někdo typ, jaký tvar je nejlepší
ACHANO 03:59 18.07.2017
WWW.ACHANO.CZ
Prodej levných vibrátorů, venušiných kuliček a pout.
monca 12:26 13.03.2016
Ahoj, pro ty, které si chcete vyměnit zkušenosti s vibrátory a jinými erotickými pomůckami ve větším soukromí, tak jsem založila uzavřenou facebookovou skupinu. https://www.facebook.com/groups/488671504651335/
d... a bavte se ;-)
Tesik 17:39 20.01.2014
Agrrr, když už testování vibrátorů, tak více na tělo - líbily se mi tvých pár recenzí, co jsi dělala pro http://www.lascivni.cz/ - pěkně k věci, s trochou informací z pozadí značky - hlavně jsi komentovata praktické využití, způsoby, zkušenosti. TO mi dávalo více, než tento článek.
Nikolas 18:47 15.09.2011
No já teda nevím, ale pod "testem" si představuju trochu jinej článek :) Nejlepší testy vibrátorů jsou na ruzovyslon.cz, to můžu fakt doporučit. Souhlasím s Malkiel :) Ale tak stačilo by změnit název.
agrrr 13:22 15.09.2011
Tohle je spíš takový malý průvodce toho, co je na trhu. Ale jestli o to tak stojíš... Tak jo :-P
Malkiel 12:59 15.09.2011
No sakra Agrrr, tomu říkáš nějaký test na vlastním těle? Ty tam popisuješ jen technické parametry výrobků a údržbu. Čtenáře by jistě zajímalo i praktické využití výrobků a jejich chování za provozu. Kdy třeba použít výrobek Big Black John, kdy použít nějaké šidítko zahnuté jako hokejku a nebo kdy použít něco, co vypadá jako gumový ježek? Kdyby například odborné motoristické časopisy takto testovaly automobily, tak by si ty auta nikdo nekoupil, když by nevěděl jak určité auto sedí v zatáčce, kolik se vejde zavazadel do kufru nebo za kolik sekund to vytáhne na stovku.:-)))))
 

Všechny blogerky

  •