Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na oslavě jednoho význačného jubilea jsme zastihli i Dádu Patrasovou. Nechte se inspirovat jejími dobrými radami.

5 tajemství věčného mládí Dády Patrasové (58). Nechte se inspirovat!

Dáda Patrasová
zdroj: Herminapress.cz Dáda Patrasová
aktualizováno 27.10.2013, 00:00 | 27.10.2013, 00:00 | doma.cz/em

Na oslavě jednoho význačného jubilea jsme zastihli i Dádu Patrasovou. Nechte se inspirovat jejími dobrými radami.

V pražském Mount Steak Restaurantu slavila sedmdesátiny legenda české populární hudby - všemi milovaný zpěvák Václav Neckář. Vypadal na svůj věk výborně a bylo zřejmé, že se dokázal důstojně porvat i s nemalými zdravotními problémy, které ho trápily.

 

Popřát mu vše nejlepší přišly desítky gratulantů. Jedním z nich byla i osmapadesátiletá Dagmar "Dáda" Patrasová. I ona věru nevypadá jako babička - kterou ovšem ve skutečnosti je. Nechali jsme si tedy exkluzivně popsat všechna tajemství Dádina celoživotního půvabu. Tady je máte!

 

Dagmar Patrasová na oslavě 70. narozenin Václava Neckáře
(Foto: Kloboukfilm.cz)

 

1. Skvělé geny

 

Myslím, že to je genetické. S maminkou jsme chodily po nákupech do takových malých obchůdků, které dřív byly všude... v Pařížské byla mlékárna, cukrárna, kde jsou ty časy... Maminka tam znala prodavačky a ty jí vždycky říkaly: Paní Patrasová, jak to děláte, že tak dobře vypadáte?

 

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
S manželem. (Foto: Korzo)

 

PSALI JSME:

JAK BYDLÍ SLAVNÍ aneb Na návštěvě u Míši Noskové ze SuperStar

Marta Jandová: Budu mít ještě jedno miminko! ROZHOVOR

 

Maminka celý život používala ultramastný mandlový krém, malovala si řasy a pusu, používala pudr, ona se víc líčit nepotřebovala. Moje máma byla krásná celý život. Možná i v tatínkově případě tam nějaká ta genetika je, v rodině byla také dlouhověkost, babička, tatínkova maminka, vypadala fantasticky i v devadesáti letech.

 

Dagmar Patrasová
(Foto: isifa.com)

 

PSALI JSME:

Sexy Alice Bendová: Konečně mám opravdového chlapa! ROZHOVOR

VÝMĚNA MANŽELEK: Ubohá Lenka! Taková bída se nedá vydržet!

TEST: Gábina a Vašek z ULICE. Co víte o jejich love story?

 

 2. Masážní lehátko

 

Co pro sebe dělám poslední měsíce? Mám propůjčené masážní lehátko, které mi spravuje metabolismus a krevní tlak, má daleko víc funkcí než jenom masáže, od té doby, co ho používám, se daleko líp cítím, ta moje neštastná páteř taky. Vlastně dostávala celý život zabrat, od čtyř let jsem dělala gymnastiku...

 

Teď mně to lehátko hrozně pomáhá, prý i čistí pleť tím, jak působí na různé body v těle. Jak víme všichni, páteř, tam se schovává úplně všechno, plíce, srdce, ledviny, játra, všechno je tam obsažené. Zkrátka užívám si lehátka a pleť se mi čistí.

 

3. Pohyb

 

Mám hodně pohybu, hraju pro děti, beru si je na jeviště, tancujeme a zpíváme společně.

 

Dagmar Patrasová s rodiči
Malá Dáda.

 

4. Radost z jídla

 

Jsem zrozenec v Býku, my Býci jsme gurmáni. Hřeším v jídle, ujíždím na italské kuchyni. Tak jako na italské módě, tak také na italském jídle. Ráda zkouším všechno možné, ničemu se nevyhýbám, ráda experimentuju.

 

5. Radost z role babičky


Je to kouzelné, to dvouleté stvoření už umí tolik věcí! Krásně mluví a fantasticky hraje na bicí. Jeho druhý dědeček má bicí, velkou soupravu, a to, co malý předvedl, máme to natočené, to je naprostá senzace. Má rytmus, má výborný sluch, je to šikovné, citlivé, kouzelné děťátko. Já si myslím, že asi půjde v rodinných stopách, tam je to dané až do několika generací zpátky, asi opravdu nemůže dělat nic jiného (směje se).

 

Dagmar Patrasová
(Foto: Herminapress.cz)

 

Více na kloboukfilm.cz
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

buh 18:49 04.11.2013
ty jsi fakt krava nejvetsi....janca nebo baruska nebo treba hilda..je jedno jaky jmeno si das, ses to ty a ses krava...jednou si ho koupis posexu v trafice, jednou na nej narazis v praci, si kraaaaaaaaaaaava a tahni uz do prdele!!!!!!!!!!!!!
Baruška 14:59 01.11.2013
Ahoj, hele janca123 má pravdu, ten časák jsem si koupila a koupim si ho i příště. MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA se mi líbí!
ja 21:27 30.10.2013
aaaach zase nase trapna janca s jeji moji stastnou hvezdou..uz jdi fakt ho pr.....jsi trapnaaaaaaaaaa
janca123 10:03 29.10.2013
Tak jsem si dneska koupila časopis Moje šťastná hvězda a jsem fakt mile překvapená! Ani už jsem nečekala, že by začal někdo dělat normální časopis pro normální ženský, tak nějak od každého něco a hlavně se to dá fakt číst. Pokud vás baví módní trendy, trochu bulvárek a taky nějaké ty nápady a rady, tak si ho určitě kupte. Já si pro něj půjdu i příště.