Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Herec Adrian Jastraban hraje v seriálu Ulice Bedřicha, který má za sebou náročné období plné životních zvratů. Co herec prozradil o vztahu Bedřicha s Aničkou? A jak se mu natáčí s představitelkou Jindry?

Adrian Jastraban: Čeká Aničku s Bedřichem rozvod? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Co udělá s Bedřichem první kontakt s dcerou?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co udělá s Bedřichem první kontakt s dcerou?
aktualizováno 16.03.2018, 00:30 | 16.03.2018, 00:30 | doma.cz

Herec Adrian Jastraban hraje v seriálu Ulice Bedřicha, který má za sebou náročné období plné životních zvratů. Co herec prozradil o vztahu Bedřicha s Aničkou? A jak se mu natáčí s představitelkou Jindry?

O SERIÁLU ULICE:


Co si myslíte o tom, že scénáristé rozdělili Aničku s Bedřichem?
No, ptal jsem se, proč rozbili jeden z mála funkčních vztahů v tomto seriálu. Nicméně je to dobrodružné, co oba potkává, a tak se necháme překvapit, jak to dopadne. I pro mě je to tajemství.


Jak to mezi Bedřichem a Aničkou vlastně bude?
Jsou to dospělí lidé, takže se snaží momentálně situaci, ve které jsou, zvládnout. Ale žili spolu něco přes deset let, a to se za hlavu zahodit nedá.


Není vám trochu líto, že už Bedřich není s Aničkou?
Je mi to líto. Teď mluvím za Adriana Jastrabana, protože už se tak často nepotkávám s Ljubou Krbovou.

 

Žárlí Bedřich na Evžena?
Bedřich podle mě na Evžena nežárlí, ale není mu jedno, že se Anička s Evženem vídá.

 

Dočkáme se rozvodu?
Myslím, že tuto otázku Bedřich vůbec neřeší.

 

A na jaké novinky se můžeme těšit u Bedřicha a Jindry?
Bedřich se bude snažit postarat o svoji dceru. A teď je to s Jindrou na dobré cestě.

 

Seriál Ulice: Měli by se dát Bedřich a Jindra dohromady?
(Foto: TV Nova)

 

Jak se vám vlastně hraje s představitelkou Jindry?
Bohdanu znám, ještě když hrála v šumperském divadle a já hrál v olomouckém. To je už hodně let. Vždycky byla výborná herečka. A to je taková radost, když máte za kolegu výborného herce. Já na tom mám v tomto seriálu zkrátka štěstí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR
Anežka Rusevová: Kamila ještě zasáhne do děje! ROZHOVOR
Kryštof Rímský: Vrátí se do Ulice Monika? ROZHOVOR


O NATÁČENÍ ULICE:


Jak moc při hraní v Ulici používáte improvizaci?
Improvizaci používám, když to jen trochu jde, protože to je podle mě koření hereckého projevu.

 

Máte trému před natáčením Ulice?

Ne, trému nemám. Netvrdím, že bych ji nedostal, pokud Bedřich měl třeba brilantně zatančit tango nebo něco hezkého zazpívat. To bych se asi orosil, ale při natáčení momentálně trému nepociťuji.

 

Jak vnímáte natáčení erotických scén?
Erotické scény jsou to nejhorší a nejtrapnější, čím si herec musí projít, pokud to je ve scénáři. Koupání v zimním období v řece je ještě o něco horší.


Jaké je natáčení s dětmi? Je to zábava?
No, není to zábavné ani jednoduché. Před samotným záběrem, který se nezřídka opakuje 4-6 krát, scénu ještě i zkoušíme, a to taky několikrát. Probíhají korekce světel... a u toho všeho máte miminko, které vůbec nechápe, co se kolem něj děje. Vy si jenom držíte palce, aby ho to nepřestalo bavit zrovna při ostré klapce. Musím říct, že Žofka, která hraje Laděnku, i Tomášek (Frantův Christian), jsou velká zlatíčka.

 

Adrian Jastraban jako Bedřich z Ulice
(Foto: Oficiální zdroj)

 

O OSOBNÍM ŽIVOTĚ:


Vaše jméno není příliš české. Odkud pochází?

Je to slovenské jméno. Až tady v Čechách jsem zjistil, že se rýmuje. Doma by mě to v životě nenapadlo.


Máte stejně jako Bedřich kladný vztah k rocku, big beatu a podobnému stylu, který hraje se svojí kapelou Starý Vercajk, nebo máte radši poklidnější styl?
Mám rád big beat, ale i vážnou muziku i elektronickou atd. Teď nejčastěji poslouchám dětské písničky, protože moje malé dcerky nerady cestují autem, a to je jediné, co je uklidní.

 

Máte v reálném životě nějaké zkušenosti s hraním v kapele?
Ano, na střední škole jsem hrál v bigbítové kapele. Kapelník a kytarista v jedné osobě se muzice věnuje dokonce dodnes. Je frontman v kapele Hasiaci prístroj.

 

Celý rozhovor s Adrianem Jastrabanem naleznete zde.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ANNA 01:01 07.04.2018
Dejte prosím Liškovy zase dohromady , mají se rádi a překonají to, nemusí vždy muž odejít za druhou, když už se něco takového stane,Anička pochopí, že to nechtěl a za střízliva by to neudělal. On se o dítě muže zajímat, a pomáhat a platit , ale znovu se najít s Aničkou.Byl to pěkný vztah, píšete to dobře, je to přesně ze života,a Jindra, ta si kuje jen své železo. Díky za to, že píšete opravdu o životě. Stalo se mi něco podobné, tak vím, že muž nemusí za každou cenu odejít, a Vy to tak skvěle píšete, že oba Liškovi jsou v rozvíjení těch intimit s cizími dost nerozhodní.Hlavně nenechte umírat Jindru , to by bylo jak z červené knihovny. Anna
J. Neslová 11:41 27.03.2018
Možná by se hodilo, nechat Jindru zemřít a dát Aničku s Jindřichem zase dohromady, měla by i malé miminko, které nemůže mít sama.
Věra 15:14 18.03.2018
Přála bych si ,aby Pavlík a dcera Lumíra se dali dohromady.