Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Po týdnech mlžení známá modelka potvrdila, že opravdu čeká dítě. A to přesto, že to dříve popírala a předváděla se se skleničkou vína.

Agáta Hanychová: OTĚHOTNĚLA JSEM NÁHODOU!

Agáta Hanychová a Tomáš Novotný
zdroj: Mediafax Agáta Hanychová a Tomáš Novotný
aktualizováno 08.02.2011, 10:23 | 08.02.2011, 09:14 | tn.cz / kap

Po týdnech mlžení známá modelka potvrdila, že opravdu čeká dítě. A to přesto, že to dříve popírala a předváděla se se skleničkou vína.

Agátě Hanychové je 25 let a jen pár měsíců chodí s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou. Proto když se před pár týdny začalo spekulovat, že je těhotná, bylo to dost velké překvapení.

 

PSALI JSME:

Agáta Hanychová: je těhotná?

Agáta Hanychová prý chce být SVOBODNÁ MATKA

Proč Hanychová tají dítě? Kvůli kofeinovým žvýkačkám

 

Modelka mlžila a tvrdila, že to není pravda - dokonce demonstrativně jezdila na snowboardu a popíjela víno, aby dokázala, že žádné miminko ve svém břiše šetřit nemusí. S pokračujícím těhotenstvím musí s pravdou ven, a tak deníku Aha! těhotenství potvrdila.

 

Deník Aha! píše o těhotenství Agáty Hanychové
(Foto: oficiální zdroj)

 

"Trochu těhotná jsem, ano!" přiznala se smíchem a vysvětlila, proč se snažila přicházející dítě popírat. "Nebyla to hra. Spíše jsem si říkala, že do toho vážně nikomu nic není,“ řekla a dodala, že sklenku vína denně jí lékař povolil.

 

Hanychová také potvrdila, že vzhledem ke smlouvám, které má, se jí gravidita nehodí - bude tváří kofeinových žvýkaček, které ovšem sama nesmí. "V práci se omezovat nebudu. Mám nasmlouvané kšefty čtrnáct dnů před porodem a čtrnáct dní po něm chci zase pracovat. Ale to se mi všichni smějí," říká modelka, která by dítě měla na svět přivést na konci srpna.


ČTĚTE TAKÉ:

Krainová chtěla po porodu do práce, teď ale vyhodila chůvy!

 

Svatba nebude!

 

S otcem dítěte Miroslavem Dopitou se Hanychová už sestěhovala do společného domu, ale svatbu neplánují. "My se ještě moc neznáme, takže svatba nepřichází v úvahu," uvedla. Na mateřství se ale prý těší ona i otec dítěte, který už jednoho syna má.

 

Vdávat se přitom nebude ani přesto, že v rodinách věřících to bývá zvykem. Netlačí na ni ani Agátina matka Veronika Žilková. "Ona sama do ní byla nucená, takže ví, že to není dobré. V dnešní době si nemyslím, že je důležitá," nechala se slyšet Hanychová.

 

Kluk, nebo holka?
 

Dítě prý přitom přišlo na svět náhodou při intimním večeru doma, žádná příležitost to prý nebyla. "To se tak někdy stane, no... Děťátko nebylo příliš plánované. Respektive nebylo vůbec plánovaný. Chtěla jsem zkusit, jestli to funguje, a vyšlo to napoprvé," vysvětlila mladá modelka.

 

Agáta Hanychová
Modelka doufá, že i jako čerstvá matka bude pracovat a nebude postávat u plotny. (Foto: Korzo)

 

O potratu ale prý neuvažovala. "To určitě ne. Jsem silně věřící. A hlavně mi není osmnáct a nikdo mě neznásilnil, takže tuhle variantu jsem nikdy nepřipouštěla," nechala se slyšet Hanychová.

 

Na určení pohlaví dítěte je ve třetím měsíci ještě brzo, Hanychové je ale prý jedno, jakého pohlaví bude.  "Až tak za tři neděle," vysvětlila modelka.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mexx 18:10 12.04.2017
Tohle se nemelo nikdy narodit, natoz rozmnozovat. Prachar je k smichu, parohac ubohej. Da mu jeste zahulit!
egyptanka 11:03 31.03.2017
Jedním slovem tragédka. Chlapi by od ní měli zdrhat úprkem.