Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná herečka Alice Bendová poskytla magazínu doma.cz exkluzivní rozhovor o svém soukromí.

Sexy Alice Bendová: Konečně mám opravdového chlapa! ROZHOVOR

Alice Bendová - 9
zdroj: Jakub Deml Alice Bendová - 9
aktualizováno 11.10.2013, 12:47 | 11.10.2013, 00:00 | doma.cz/em

Krásná herečka Alice Bendová poskytla magazínu doma.cz exkluzivní rozhovor o svém soukromí.

Alice Bendová je ztělesněním optimismu, připomíná ohňostroj pozitivní energie. Přitom má za sebou krach manželství, náročné stěhování, rekonstrukci domu, vychovává dvě děti... A v kině ji můžete vidět ve čtvrtém pokračování snímku Kameňák.

 

Vypadáte velmi optimisticky, a přitom procházíte nelehkým životním obdobím...
 

Musím říct, že optimistický a veselý člověk jsem, i moje děti jsou veselé, doma je nás hodně, máme i dva pejsky. A to je přesně ono. Člověk si sice přidělává starosti, každý řekne, ježíšmarjá, co děláš, jseš blázen, bereš si dalšího psa? Ale strašně mě hřeje pocit, že jsme zachránili pejska, protože je to pejsek z útulku, chudinka, brouček, zamilovaný do nás, chrání nás, pokousal už elektrikáře (směje se), protože kdo nám vstoupí na pozemek, toho kouše. Nekouše ženy, kouše jenom muže. Mám s ním vlastně i lepší pocit, protože i když je malej, má pět a půl kila, brání nás zuby nehty.

 

Sexy kočka Alice Bendová:

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 

Když všechno funguje, jsem opravdu šťastná. Ale to byste mě měla vidět, když se něco stane. Já nepromluvím, jenom brečím a brečím a brečím. Buď euforie, nebo upadnu do komatu. Stačí jenom, když jsou děti nemocné, banálně, pak jsem nekomunikativní, držím se doma. Jinak s dětmi pořád někde lítáme, teď jsou ve školičce, jenom na tři hodiny. Všichni říkají, tak je tam nech dýl. Nenechám. Je mi to líto, že bych je viděla až odpoledne.

 

Zjevně vzorná máma.
 

Nevím, jestli jsem vzorná, ale ty děti miluju. Prý jsem strašně trpělivá, mamka řekla, že už by dávno vraždila, že by to nevydržela (směje se). Mám ráda, když se děti smějí, ne aby seděly někde v rohu a poslouchaly mě na slovo, to u nás moc nepraktikujeme. Vždycky je tam nějaká dohoda, prý diskutuju strašně dlouho. Je pravda, že taky někdy vylítnu, a když řvu, tak praskají okna. To je potom mazec. Ale z pětadevadesáti procent jsem s nimi kamarádka.

 

PSALI JSME:

Barmanka z Ordinace Irena Máchová se těší na miminko! ROZHOVOR

VÝMĚNA MANŽELEK: Děti za trest klečí? Proboha, to je výchova?!

 

Alice Bendová - 1
(Foto: Jakub Deml)

Stěhovala jste se, rekonstruovala dům, žádná legrace to asi nebyla...
 

Připadalo mi, že to prostě musím udělat, musím zrekonstruovat dům, zateplit, dát nové topení, podlahové topení, nová okna. Všichni říkají, proč sis nekoupila nový dům? Říkám, no protože jinde nejsou vzrostlé túje a na ty pozemky je vidět. Dům se mi líbí i dispozičně, vyhovuje mi, není patrový, je přízemní, bezbariérový, děti neslítnou ze schodů nebo z balkónu. Ale zase máme bazén, takže musím dávat pozor na bazén (směje se).
 

Na rekonstrukci jste byla sama, bez chlapa?
 

Měla jsem v té době už přítele, od začátku tam spolu bydlíme, ale tyhle věci jsem si rozhodovala sama, dělala jsem si to podle svého vkusu nebo i podle vkusu dětí. Ptala jsem se, co chtějí do pokojíčků a jestli se jim líbí tahle postel nebo tahle postel, takže Vašík má postel se skluzavkou, má spidermansko námořnický pokoj nebo spíš pirátský, a Alička má princeznovský v růžovém a smetanovém stylu.
 

Říká se, že muži mají raději ženy bezradné, závislé...
 

Důvod, proč my dva jsme se přitahovali, je ten, že příteli se líbí zralejší ženy, které už vědí, co chtějí, netápou a nedělají hysterické scény pro nic za nic. A už jsou takové moudřejší a zkušenější. A zase si nemyslím, že by chlapi byli obecně takoví slaboši, že by vedle sebe nesnesli soběstačnou ženu. A silnější ženy, které se postarají o sebe, o svoji rodinu, taky nehledají slabochy. Hledají si muže, kteří tohle mají rádi a vyhovuje jim to. Asi je to vzájemné.

 

Alice Bendová - 8
(Foto: Jakub Deml)

Čili hledala jste silnou osobnost.
 

Určitě. Sebevědomého kluka... sebevědomého chlapa ke mně, který přemýšlí racionálním způsobem, je optimistický, je veselý... aby to nebyl nějakej kakabus. A hlavně, já jsem vůbec nehledala! Nikoho jsem nechtěla. Říkala jsem, dva roky abych byla v klidu! A stejně to přišlo. A když to má přijít, tak to má přijít. Neřešila jsem to a rozhodně jsem se tomu nebránila. Ale nebylo to tak, že bych někoho hledala.
 

Protože když člověk zoufale hledá, většinou nenajde.
 

Je to tak. Ale on nechce, abych o něm mluvila. Ani spolu nikam nechodíme, nechce být focený. Kdyby mi nevyhovoval, tak s ním nejsem. Jsem už natolik poučená a natolik zkušená, že něco, co mi nebude vyhovovat, nebudu akceptovat. Kvůli sobě a kvůli dětem. Hrozně jednoduchá rovnice. Rozhodně není na světě muž, kterému bych dala přednost před svými dětmi. Nikdy, nikdy. Všichni okolo to vědí, děti jsou pro mě absolutní priorita. Ale to neznamená, že jsem jejich otrok. Někdy trošku (směje se). Občas si říkám, tak teď nevím, jestli mě ti dva malí hajzlíci nezneužívají. Samozřejmě že ano. Protože vědí, že jsem měkká. Nejsem tak důsledná, jak bych měla být. Když vidím slzičku v očíčku, trošku povolím.

 

Alice Bendová - 6
(Foto: Jakub Deml)

 

PSALI JSME:

Čerstvě ženatý Adrian Jastraban z Ulice: Má doma horolezkyni a mimino!

Míša Nosková o rozvodu: Už není naděje, jsme rozhodnuti! ROZHOVOR
 

V čem jsou po vás?
 

Musím se pochlubit, Vašík si zahrál v Kameňáku. Hraje v komparzu. Vždycky byl stydlín, a teď najednou došlo ke zlomu, řekl: Mami, já bych chtěl jít na casting na reklamu. Říkám: Před kameru? Úžasnej, je šikulka, nestyděl se, navíc si právě zahrál v komparzu na pohřební hostině. Tam jsme hráli oba dva, seděl vedle mě u stolu s nějakou paní a s chlapečkem. Není úplně od věci si v showbyznysu něco vyzkoušet. Nemusí tam člověk zůstat. I když pravda je, že jakmile k tomu přičichnete, stane se to drogou a je těžké odejít. Nebo potom když už vám tu práci nedávají, to musí být utrpení. Ale zase člověk nemůže podléhat takhle v uvozovkách nedůležitým věcem, jako je práce (směje se).
 

Děláte si starosti?
 

Nevím, neřeším to, říkám, tak bych dělala něco jiného, uvidíme. Nemám deprese, ale občas mám blbou náladu. Ani nevím, proč. Někdy se to stane, je to vždycky souhra špatných okolností, bohužel se mě dotýká i to, a toho je teď okolo hodně, když v práci někdo nedostojí svým závazkům a nezaplatí. To mně úplně cvakají sanice. Nejsem depresivní ani smutná, jsem nepředstavitelně naštvaná, tak, že nemůžu dýchat. A samozřejmě mě to válcuje, já se třeba v pět hodin probudím nepředstavitelně vzteklá... (směje se)

 

Alice Bendová - 2
(Foto: Jakub Deml)

A teď tajemství vašeho úžasného vzhledu.
 

Je to o tom, že se tak dalece neřeším. Prostě se neřešit. Jakmilé ženské řeší, jestli si dát tady nějakou výplň nebo tady... to ne. Zatím ne. Ono to třeba přijde, třeba si ten obličej někde povytáhnu, nevím. Ale moje mamka by na sebe nenechala sáhnout. Nikdy. Říká, hele, jediný, co mě štve, jsou moje křečové žíly, a to, že v šedesáti nevypadám tak jako ve dvaceti, to je přirozené. Ale já si myslím, že plastická chirurgie je tady proto, aby nám pomohla. Takže když na to jdeme citlivě, opatrně, tak, aby to vypadalo, že jsme ten zákrok nepodstoupily, tak to je ta chytrá cesta.

 

Jakmile je tam něco vpíchnutého víc, než by mělo, je to špatně a je to fakt vidět. A je to trapný! Mám dominantní profil, jsem na něj hrdá, prostě si nebudu nechávat operovat uši, nos, zvětšovat rty, když mi takhle narostly. Potom je něco jiného, když žena má dvě děti, odkojí, a gravitace pracuje... Ale liposukce, kdy si ženy nechávají odsávat tuk, tak to ne! Takže dieta, k tomu trošku pohybu. Podívejte, jak vypadá Demi Moore, byť je na můj vkus hubená, tam je zásah plastických chirurgů úžasný, nemá nafouklé rty nebou táákováhle prsa, tam je to akorát, krásně citlivé.

 

Alice Bendová - 4
(Foto: Jakub Deml)

Brzy oslavíte velmi významné jubileum...
 

Ne, neoslavím (směje se). Asi ne. Mně se nechce. Neříkám, že je mi jedno, že je mi čtyřicet... Není to, jako by mi bylo dvacet osm (směje se), nevím, jestli je důvod to slavit. Půjdeme jen někam na večeři, je nás hodně, dětí i psů. Mamka má taky dva psy, ségra má psa a kočku, teta má tři psy...

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Vobšourník 16:38 18.02.2014
Paní Alice Bendová je pro nás starší určitě sexy-kus a krásná vzpomínka
na mladá léta.Přeji jí jen to nejlepší.
marek 11:14 04.11.2013
Nikdy jsem v TV neviděl, že by řešili zákroky Alice. Mimo jiné když mluvíš o někom že je hnusný, chtěl bych vidět Tebe. Ono to je vždy tak, že ty nejošklivější ukazují na druhé, protože sami mají mindráky
Danka 13:01 19.10.2013
Ona vzhled....neřeší.....prdlačky....v TV ji neustále ukazují,jaké zákroky na plastice podstoupila.....a´t mluví pravdu.....bez těch zákroků by byla....hnusná,protože moc krásy nepobrala.....