Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

I když spolu pár natáčí poslední díl filmové série, na place si prý drží odstup.

Bonnie Wrightová, Ginny z Harryho Pottera, si vezme černokněžníka

aktualizováno 17.08.2010, 09:57 | 10.05.2010, 09:53 | ČTK

I když spolu pár natáčí poslední díl filmové série, na place si prý drží odstup.

Devatenáctiletá britská herečka Bonnie Wrightová, která v sérii filmů o Harry Potterovi hraje rusovlásku Ginny Weasleyovou, Harryho největší lásku, se prý zasnoubila. Ovšem nikoli se svým filmovým hrdinou, ale s padouchem z opačného tábora. Jejím vyvoleným je jednadvacetiletý Jamie Campbell Bower, který hraje Gellarta Grindlewalda; druhého nejmocnějšího kouzelníka po Voldemortovi.


Jak s odvoláním na zdroje blízké natáčení posledního dílu potterovské série Harry Potter a Relikvie smrti napsal list The Mail on Sunday, pár spolu chodí teprve šest měsíců. "Všichni jsme byli naprosto šokováni a překvapeni a nedokázali jsme uvěřit tomu, že Jamie požádal Bonnie o ruku," cituje list. "Potkali se při natáčení a Jamie se do Bonnie okamžitě strašně zamiloval."

 

"Požádal ji o ruku a ona řekla ano. Ani jeden z nich prý nemá pocit, že by to nějak uspěchali, oba to berou velmi vážně. Ale oba se chovají naprosto profesionálně, při natáčení se žádné šmajchlování nekoná," dodal zdroj. "Ostatně se ani neobjevují ve stejných scénách."

 

Ve filmu Ginny prožívá šťastný vztah s Harry Potterem. Podívejte se na sestřih jejich příběhu.

 


Filmové zpracování posledního, sedmého dílu knih o Harry Potterovi je rozděleno do dvou částí. První část filmu Harry Potter a Relikvie smrti se má v kinech objevit na podzim. Druhý, závěrečný díl celé série bude mít premiéru v roce 2011.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

KLICKa 13:03 05.08.2010
šťastný páreček... Ne, moc jim to sluší :o)
markéta 21:35 12.05.2010
Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička? Je úžasná.
Petra 10:26 10.05.2010
Sestřih je to moc hezký. Ale ve filmu Ginny prožívá šťastný vztah s Harry Potterem??? Jako šťastný vztah mi to moc nepřišlo, komplikovaný, složitý... Ale jako v každé pohádce - se šťastným koncem