Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Termín porodu se kvapem blíží, ale Kate Middleton s princem Williamem stále neprozradili, jaké pohlaví nosí Kate pod srdcem. Média po celém světě hádají, zda se George s Charlotte dočkají bratříčka, nebo sestřičky. Vypadá to, že v této záležitosti...

Čeká Kate Middleton holku, nebo kluka? Máme první indicie

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
zdroj: Profimedia Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
aktualizováno 27.12.2017, 00:39 | 27.12.2017, 00:39 | DyA

Termín porodu se kvapem blíží, ale Kate Middleton s princem Williamem stále neprozradili, jaké pohlaví nosí Kate pod srdcem. Média po celém světě hádají, zda se George s Charlotte dočkají bratříčka, nebo sestřičky. Vypadá to, že v této záležitosti začíná být jasněji.

Třetí těhotenství vévodkyně Kate nebylo od začátku tak růžové, jak by se mohlo zdát. Potrápila ji nemoc zvaná hyperemesis gravidarium, kterou laicky můžeme přeložit jako extrémní ranní nevolnost. Naštěstí to vypadá, že Kate má zdravotní komplikace za sebou a teď už se může těšit z příchodu nového člena rodiny. Podle posledních informací to vypadá, že se královský potomek narodí v průběhu dubna. Nemáme však žádné zprávy o tom, zda přiletí čáp, nebo vrána. Tuto zprávu rodiče zarputile tají, a tak nám nezbývá nic jiného, než se pustit do spekulací.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak bojuje Kate Middleton s těhotenskými nevolnostmi? A co pomůže vám?
Třetí potomek KATE A WILLIAMA je na cestě. Co všechno VÍCEČLENNÁ RODINA obnáší?
Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte


Fanoušci královské rodiny však mají jasno. Může za to i oficiální vánoční portrét, který rodina zveřejnila těsně před Vánoci. Lidé poukazují na to, že fotografie je laděná do světle modré barvy. Williamova kravata, Kate a její modrý kostýmek, Georgova košile a šaty malé Charlottky naznačují, že rodina je připravena na příchod chlapečka.

 

Kate Middleton a princ William
(Foto: Profimedia)

 

Anketa
Čeká Kate Middleton chlapečka, nebo holčičku?
141 hlasů
Chlapečka
104 hlasů
Holčičku
Hlasovalo 245 lidí
 


"Odhaluje modrá barva pohlaví miminka, nebo jde jenom o hezkou náhodu? Myslím si, že je jenom otázkou času, kdy nám Kate prozradí, jaké pohlaví se jí narodí," napsal jeden z fanoušků. Nutno podotknout, že Kensingtonský palác na reakce fanoušků nereagoval. Vypadá to, že si ještě chvilku počkáme, než se Kate svěří světu. 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

21 17:08 01.01.2018
A není to jedno????
jarda kmet 19:01 31.12.2017
prosím vás,co takhle zapojit mozek.Ta fotka byla pořízena v době kdy ještě nemohli nic o pohlaví dítěte ani oni sami.Zveřejněna na Vánoce ještě neznamená pořízena na Vánoce.