Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už dnes večer se můžete těšit na novou řadu oblíbeného seriálu Policie Modrava. Zapeklité případy se podaří rozlousknout hlavním hrdinům v podání Jaroslava Satoranského, Soni Norisové a Filipa Tomsy.

Co možná nevíte o hlavních protagonistech seriálu Policie Modrava: Kdo měl být pilot a kdo kaskadér?

Policie Modrava - speciál
zdroj: TV Nova Policie Modrava - speciál
aktualizováno 27.08.2017, 00:11 | 27.08.2017, 00:11 | doma.cz

Už dnes večer se můžete těšit na novou řadu oblíbeného seriálu Policie Modrava. Zapeklité případy se podaří rozlousknout hlavním hrdinům v podání Jaroslava Satoranského, Soni Norisové a Filipa Tomsy.

Životní peripetie seriálových hrdinů možná znáte, ale jak jste na tom se znalostmi o hlavních představitelích? 

 

Filip Tomsa pilotem?
Možná nevíte, že známý herec Filip Tomsa se pochází z Bezna u Mladé Boleslavi. Filip se narodil do neherecké rodiny a sám přiznal, že hercem být nechtěl. Konzervatoř byla jeho třetí volbou při přijímačkách na střední školu. Od dětství chtěl být pilotem a i dnes věří, že se mu jednou jeho dětské přání vyplní. Poprvé stál před kamerou v inscenaci Adam a Eva 2001, kterou režíroval Patrik Hartl. V současné době ho můžete, mimo jiné, vidět v inscenacích Divadla Palace nebo Divadelní společnosti Háta. Při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě se seznámil se svou pozdější manželkou Evou Měšťákovou, která v té době pracovala jako mluvčí seriálu. Po několikaletém vztahu se vzali a dnes spolu mají dvě dcerky.

 

Policie Modrava - Filip Tomsa
(Foto: Nova.cz)


Osobní život Jaroslava Satoranského

Na rozdíl od Filipa Tomsy Jaroslav Satoranský pochází z umělecké rodiny. Jeho rodiče i sestra se věnovali ochotnickému divadlu. Nejdříve se vyučil rytcem, ale táhlo ho to k divadlu. Začal v amatérském souboru a současně studoval DAMU v Praze. Před filmovou kamerou se poprvé objevil v dětské detektivce Zpívající pudřenka z roku 1959. Od roku 1961 je ženatý a s manželkou Libuší má dceru Martinu a dnes i dva vnuky.

 

Policie Modrava - 11
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!
Jste stejně vnímaví jako kapitánka Jana Vinická ze seriálu Policie Modrava? Vyzkoušejte své mozkové závity!
Soňa Norisová z POLICIE MODRAVA: Zažila mezi českými herci šikanu?


Zajímavosti o Soně Norisové
Soňa Norisová má mnoho společného s Janou Vinickou, kterou v seriálu představuje. Obě jsou okouzlující a nebojí se nových výzev. Sama Soňa přiznala, že jako malá chtěla být kaskadérkou. Možná vás také překvapí, že si se svou sestrou Zuzanou Norisovou střihla roli ve filmu Rebelové. Pamatujete si ještě na "macechu" Terezky? Tak přesně tu si zahrála Soňa.

 

Soňa Norisová - 9
(Foto: Nova.cz)

 

Seriál Policie Modrava sledujte každou neděli od 20:20 na TV Nova.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře