Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oblíbený britský zpěvák Elton John skončí s koncertováním po velkolepém turné. Finální turné nazvané Farewell Yellow Brick Road“ čítá na 300 koncertů na pěti kontinentech v přibližně třech letech. Příští rok zavítá také do České republiky. Elton J...

Elton John chystá koncert Praze! Má to být jeho poslední turné

Elton John
zdroj: Profimedia Elton John
aktualizováno 27.01.2018, 00:27 | 27.01.2018, 00:27 | doma.cz

Oblíbený britský zpěvák Elton John skončí s koncertováním po velkolepém turné. Finální turné nazvané "Farewell Yellow Brick Road“ čítá na 300 koncertů na pěti kontinentech v přibližně třech letech. Příští rok zavítá také do České republiky. Elton John odůvodnil své rozhodnutí špatným zdravotním stavem a změnou priorit, nejdůležitější je nyní rodina.

"Máme děti, a to změnilo naše životy. Je čas přestat s cestováním a začít další důležitou kapitolu mého života,“ odůvodnil zpěvák své rozhodnutí na svolané tiskové konferenci, která byla přenášena živě do celého světa. Hudební svět však zcela neopustí. "Neznamená to, že nebudu dál tvořit,” dodává.

 

Nejznámější hity jako Daniel, Candle In Wind nebo Oscarem oceněný Can You Feel The Love Tonight zazní i v pražské O2 areně, kde Elton John naposledy vystoupí 7. května 2019. Na rozloučenou slibuje fantastickou show.

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře