Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V dalším dílu zábavného pořadu Chart Show, který se bude tentokrát věnovat českým filmovým hitům, se diváci mohou těšit na pohádkový hit Saxana z filmové komedie Dívka na koštěti. Přímo ve studiu ho zazpívá Petra Černocká, pro kterou byla role Sax...

Filmová Saxana Petra Černocká: Showbyznyz mám ráda!

Petra Černocká - 1
zdroj: TV Nova Petra Černocká - 1
aktualizováno 04.03.2017, 13:25 | 04.03.2017, 13:25 | doma.cz

V dalším dílu zábavného pořadu Chart Show, který se bude tentokrát věnovat českým filmovým hitům, se diváci mohou těšit na pohádkový hit Saxana z filmové komedie Dívka na koštěti. Přímo ve studiu ho zazpívá Petra Černocká, pro kterou byla role Saxany životní rolí.

„Tato píseň mě provází celý život. Bez ní to nejde. Jednou jsem zkusila písničku vynechat na koncertu a bylo to diváky vyhodnoceno téměř jako zločin,“ svěřila se Petra.


Petra Černocká - 7
(Foto: TV Nova)


„Moje vnučka je mi uměleckou múzou, je moc nadaná, vypadá to nadějně a já jí showbyznys nerozmlouvám, já mám showbyznys ráda a nebudu pomlouvat, co celý život dělám ráda, nebudu jí to vymlouvat,“ dodala Petra.


Petra Černocká - 6
(Foto: TV Nova)


Jak dnes vypadá slavná Saxana, uvidíte už zítra ve 20:15 na Nově!

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře