Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Filmy a hudba jdou ruku v ruce. Ty nejznámější, nejoblíbenější, zkrátka nejlepší filmové hity si můžete poslechnout v dalším díle zábavného pořadu Chart Show.

FOTO: Helena Vondráčková roztančí v Chart Show i Marka Vašuta!

Helena Vondráčková roztančí i Marka Vašuta - 1
zdroj: TV Nova Helena Vondráčková roztančí i Marka Vašuta - 1
aktualizováno 03.03.2017, 12:40 | 03.03.2017, 12:40 | doma.cz

Filmy a hudba jdou ruku v ruce. Ty nejznámější, nejoblíbenější, zkrátka nejlepší filmové hity si můžete poslechnout v dalším díle zábavného pořadu Chart Show.

Patnáct filmů najednou v žebříčku oblíbených hitů a nejen to! Diváci se dozvědí mnoho zajímavostí ze světa filmu i samotných herců. Ve studiu moderátor Libor Bouček přivítá například Marka Vašuta, Danu Morávkovou, a vystoupí i Helena Vondráčková s legendární písní Sladké mámení, která je neodmyslitelně spjatá s komedií století S tebou mě baví svět.

 

„Hit se z této písničky stal kupodivu až začátkem 90. let, kdy jsem ho také zařadila do svého repertoáru a nikdy mě nenapadlo, že z toho bude takový obrovský úspěch,“ prozradila Helena Vondráčková.

 

Helena Vondráčková roztančí i Marka Vašuta - 8
(Foto: TV Nova)

 

„Ve spojení s tanečními kreacemi, které jsem tehdy převzala od Zdenky Studenkové, je tato písnička nedílnou součástí mých koncertů.“ dodala.

 

Helena Vondráčková roztančí i Marka Vašuta - 6
(Foto: TV Nova)

 

Nenechte si ujít, jak se Helena Vondráčková pokusí slavný taneček naučit i všechny hosty, včetně Marka Vašuta.

 

Chart Show v sobotu ve 20:15 na Nově. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře