Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak se udržuje v konidici populární moderátorka?

Hanka Mašlíková: Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jím jak Otesánek! ROZHOVOR

Hanka Mašlíková - 2
zdroj: oficiální zdroj Hanka Mašlíková - 2
aktualizováno 17.04.2016, 00:20 | 17.04.2016, 00:20 | doma.cz

Jak se udržuje v konidici populární moderátorka?

Česká modelka a v poslední době zejména moderátorka Hanka Mašlíková prožívá poslední rok svůj vysněný sen. Přes rok moderuje Snídani s Novou a k tomu si od ledna přidala i vlastní pořad „Na férovku“ na pražském rádiu. Aby toho nebylo málo, vystupuje s Pavlem Kožíškem a se svým snoubencem provozuje bezplatný sportovní web. Jak si ale v takovém shonu udržuje svou postavu, má čas na zdravou stravu, sportuje nebo drží diety?

 

Jsi pracovně vytížený člověk, jak trávíš svůj volný čas, odpočíváš či se regeneruješ?
Miluji sport a přírodu, takže volný čas trávíme s přítelem ve fitku, na kole, na výletech se psy a také samozřejmě pravidelně jezdíme k mým rodičům, kteří bydlí ve srubu u Berouna, tam to považuji za nejlepší místo na relax.


Co děláš pro to, abys vypadala skvěle? Jsi spíše typ, co drží dietu nebo se naopak potí ve fitku?

Asi mi to nebude nikdo věřit, ale dietu jsem nikdy žádnou nedržela, ba naopak, jím jako Otesánek. Ale je pravda, že si to potom vydřu ve fitku pod vedením největšího TYRANA, kterým je můj snoubenec a zároveň dlouholetý trenér André Reinders.

 

Hanka Mašlíková - 7
(Foto: oficiální zdroj)


Stal se ti někdy nějaký trapas nebo příhoda při sportu, na kterou nikdy nezapomeneš?
Vtipnou příhodu mám z jednoho běžeckého závodu, kterého jsem se účastnila minulý rok. Závod má charitativní podtext a koná se za účasti sportovců se zrakovým postižením. Přiznám se, že jsem nikdy nebyla extra velký běžec, ale pro dobrou věc jsem se rozhodla běhu zúčastnit. Ukázalo se, že někteří nevidomí, kteří se běhu zúčastnili, byli velmi dobře připraveni, a tak se mi několikrát během závodu stalo, že mě předběhl nevidomý, a věřte mi, že to mi na mém běžeckém sebevědomí opravdu moc nepřidalo.

 

Hanka Mašlíková - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Modelka Hana Mašlíková se zbavila akné. Zkuste to taky
Recept na krásu a štíhlou linii podle moderátorky Petry Svobody
Lucie Borhyová: Posilovny jsou nudné, raději tančím


Podobných sportovních aktivit a závodů, ať soutěžních, zábavních či dobročinných je nyní poměrně hodně, účastníš se pravidelně takových akcí, nebo se jednalo o výjimku?
Ano, pokud to dává smysl, tak ráda podpořím charitativní akci. Nyní se snažím trénovat na celosvětový charitativní běh Wings for Life World Run, jehož cílem je přispět na výzkum poranění míchy a pomoci lidem na vozíku. Závod startuje ve stejný den, ve stejnou hodinu v 35 městech po celém světě a účastní se ho jak profesionálové, tak i amatéři, známé osobnosti i vozíčkáři. Letos se běží v neděli 8. května v Bratislavě a za nás tam bude například Eva Samková či Vávra Hradilek, tak se moc těším. Hodně mě taky zaujal neobvyklý koncept běhu. Závodu se může totiž zúčastnit opravdu každý, ať už pravidelně trénuje, nebo jen třeba jednou týdně dobíhá autobus do práce. Cílová čára zde neexistuje, každý si zaběhne jen takový úsek, jaký zvládne. Vždy 30 minut po startu vyjíždí auto, tzv. Catcher car, a každý, koho auto předjede, v závodě končí.

 

Hanka Mašlíková - 1
(Foto: oficiální zdroj)


Jak často se vlastně sportu věnuješ? Sportuješ pravidelně nebo jsi spíše typ, co se donutí ke sportovní aktivitě, když pozoruje nějaké změny na své postavě?
Sportuji pravidelně od mládí. I když jsem unavená nebo nemám náladu, tak v sobě vždy najdu sílu a vůli na nějakou sportovní aktivitu. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody… a já vždy hledám způsob. Sport je součástí mého života a neumím si představit, že bych o tuto vášeň přišla.

 

Hanka Mašlíková - 6
(Foto: oficiální zdroj)


Na co se aktuálně při sportu nejvíce zaměřuješ, na získání fyzičky, zesílení či na tvarování nebo udržení postavy?

Snažím se chodit do fitka alespoň 3 krát v týdnu. Jsem ráda, když mi kondice získaná ve fitku pomáhá i v jiných sportech a běžných denních činnostech, tak se zaměřuji především na funkční tréninky s vlastní vahou, činkami a kettlbelly. Mám ráda i bojové sporty, takže si do tréninku zařazuji třeba i thai box.

12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře