Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Po nedělním vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas si Iva Pazderková smazala svůj facebookový profil. V komentářích musela čelit nepříjemným urážkám a tvrdé kritice ze stran anonymních uživatelů. Iva však není jediná celebrita, která si po vln...

Iva Pazderková není jediná celebrita, která si po vlně kritiky smazala Facebook! Kdo zažil podobnou situaci?

Tvoje tvář má známý hlas: Iva Pazderková jako Pink
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Iva Pazderková jako Pink
aktualizováno 26.04.2017, 15:25 | 26.04.2017, 13:30 | doma.cz

Po nedělním vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas si Iva Pazderková smazala svůj facebookový profil. V komentářích musela čelit nepříjemným urážkám a tvrdé kritice ze stran anonymních uživatelů. Iva však není jediná celebrita, která si po vlně kritiky smazala sociální síť.

Iva Pazderková se s kritikou vypořádala po svém
Iva Pazderková rozhodně není stroj, který by neměl své city. Je jasné, že i vlna kritiky přes internet může s člověkem pořádně zamávat. Iva se rozhodla, že si svůj Facebook smaže. "Moji nejmilejší, dobré ráno vám všem! Včera jsem měla vystoupení v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A poprvé po půl roce jsem si na FB přečetla komentáře. Tolik nenávisti, urážek a zla za jednu zazpívanou písničku mě opravdu odzbrojilo. A jediné, co všem těm lidem přeji je, ať jejich dětem, sourozencům a jiným příbuzným nikdo nikdy takhle nepíše," napsala Iva v pondělí ráno do svého příspěvku.

 

Iva Pazderková posílá vzkaz
(Foto: facebook, Iva Pazderková)

 

Málokdo by si dokázal přečíst všechny nenávistné komentáře. Iva však sebrala veškerou svou sílu a dokázala odpovědět i na nepříjemnou kritiku. "To, že dnes zruším tenhle účet není žádná prohra nebo výhra, není to vůbec NIC. S nikým nebojuji, nemám tu potřebu. Jen nechci mít něco, co mi přináší více starostí než radosti. Ještě jednou vám děkuji, opatrujte se, buďte blond, buďte zrz, buďte jací jste, buďte laskaví, mám vás moc ráda, těším se na vás a DĚKUJI. S Láskou vaše Ivukuška," uzavřela herečka svůj vzkaz pro fanoušky i odpůrce," dokončila Iva svůj poslední příspěvek na Facebooku.


Justin Bieber si smazal Instagram
Na podzim loňského roku si svůj instagramový účet smazal i idol všech mladých dívek Justin Bieber. I když ho na něm sledovalo neuvěřitelných 78 milionů followerů, rozhodl se pro tento razantní krok především kvůli tomu, že jeho fanoušci "hejtovali" fotografie, na kterých byl se svou novou přítelkyní. Bieber si nejprve Instagram přepnul do soukromého módu, a následně ho smazal. V současné době už má Instagram opět veřejný. Je vidět, že některé rány čas zahojí, a touha sdílet se svými fanoušky osobní chvilky je silnější než nenávistné komentáře.

 

Justin Bieber - 5
(Foto: Profimedia)


Jágrova přítelkyně šla ve stopách Justina

Veronika Kopřivová následovala kroky Justina Biebra a svůj Instagram si také uzamkla. Na tuto sociální síť sdílela nejen momenty ze života s hokejovým bohem Jágrem, ale také jí sloužil jako reklamní platforma pro její internetový obchod s módou. „Nemyslete si, že je to kvůli tomu, že neunáším kritiku. Tohle totiž nemá co společného s kritikou. Já sama jsem k sobě kritická, někdy až moc. Lidi co mě léta dobře znají, to vědí. Jde o zlo, nevychovanost, mindráky lidí a způsob, jakým je ventilují a ještě k tomu prostřednictvím internetu,“ napsala začátkem února ke svému poslednímu veřejnému příspěvku, a poté přepnula Instagram do soukromého módu. V současné době je Instagram opět veřejný.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAROVÁNÍ! Tyto fotky dětí na sociální sítě nikdy nedávejte!
ROZHOVOR s odborníkem na sociální sítě, jak chránit vaše dítě před internetovou zlobou
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak mi Facebook změnil život


Královna Youtube si taky zažila své
Petru LovelyHair sleduje na Youtube přes 175 tisíc fanoušků. Bohužel se mezi nimi našli tací, kteří Petře sprostě nadávali a dokonce celá situace došla tak daleko, že jí vyhrožovali. Petra se proto rozhodla, že svoji Youtube kariéru ukončí a přestane vydávat videa. Natočila rozlučkové video, ve kterém objasnila, co se děje a jakým komentářům musela čelit. Youtuberka si nakonec celou záležitost nechala rozležet v hlavě, a na Youtube scénu se vrátila. Často ale říká, že si zažila naprosté peklo.

 

Petra Lovelyhair
(Foto: Instagram)


Hateři vs. Zayn Malik

Zayn Malik, bývalý člen kapely One Direction, to vloni zabalil na Twitteru, na kterém se shromáždila přemíra nepříjemných komentářů na jeho osobu. V současné době dal Zayn Twitteru druhou šanci a zkouší, zda tentokrát budou fanoušci a především nefanoušci k jeho osobě shovívavější. Na druhou stranu jeho Twitter už nestojí na komentářích, ale naopak spíše na fotografiích a propagaci nových písniček. 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Maja 10:13 02.05.2017
Odpověď na koment na '' Slušní lidé takové věci nepíší''.To opravdu stojí za úvahu smysl této věty.Je mi tě líto,že jsi tak neslušná.
mija 16:10 27.04.2017
Komentáře píší ti, co nikdy nic pořádného neudělali a nic neumí jen uboze kritizují aby si vybily svoje mindráky a svoji neschopnost, protože na víc nemají. Iva Pazderková a další , by si neměli vůbec takových komentářů všímat. Slušní lidé takové věci nepíší.
Ať na to nečumí, když se jim to nelíbí a jdou třeba ven a uklízet čurbes kolem cest, chodníků a třeba parky, aby dělali nějakou uitečnou činnost, znovu píši - když na víc nemají a jsou blbí až to do nebe volá..