Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Královská rodina se připravuje na křtiny nejmladšího přírůstku, prince George. Je to ohromná událost, kterou s celou rodinou lačně očekává nejen britský lid, ale celý svět.

Jak vypadaly královské křtiny a jaké budou dnes ty Georgovi?

Křtiny - 4
zdroj: Isifa / Archiv Křtiny - 4
aktualizováno 23.10.2013, 08:46 | 22.10.2013, 15:46 | doma.cz/roh

Královská rodina se připravuje na křtiny nejmladšího přírůstku, prince George. Je to ohromná událost, kterou s celou rodinou lačně očekává nejen britský lid, ale celý svět.

Ve středu bude celý svět díky této události zase vzhůru nohama! Jako tradičně se manželský pár William a Kate, rozhodl jít proti zaběhnutým tradicím a křest malého prince bude místo v Buckinghamském paláci v kapli Chapel Royal při St. James´ Palace. Možná s tím má co do činění ten fakt, že právě zde byla vystavena rakev Georgovi babičky Diany.

 

Křtiny - 3
(Foto: Daily Mail)

 

Tradiční oděv miminka je pro takovou příležitost samozřejmostí. Zdroje uvádějí, že na tento slavný den bude princ George oblečen do repliky saténového oblečku s krajkou, kterou měla na křtinách v roce 1841 princezna Viktorie.


Co si na sebe vezme zbytek královské rodiny? Na to si musíme počkat. Ale v archivech jsme pro vás našli pár zajímavých fotek, které ukazují, jak probíhaly křty v minulosti.

 

Křtiny - 2
(Foto: Daily Mail)

Křtiny - 1
(Foto: Daily Mail)

Křtiny - 8
(Foto: Isifa / Archiv)

Křtiny - 7
(Foto: Isifa / Archiv)

Křtiny - 6
(Foto: Isifa / Archiv)

Křtiny - 5
(Foto: Isifa / Archiv)


ČTĚTE TAKÉ:
Kate Middleton: Sedm týdnů po porodu v přiléhavých šatech!

Princ George bude mít brzy sourozence! Bude to ségra nebo brácha? Tipněte si!

Numeroložka prozrazuje: Novorozený princ bude citlivý, oblíbený, ale také paličatý

Kate ukázala tři měsíce po porodu bříško: Je zase štíhlá jako proutek

Kate má syna: Podívejte se, jak vypadala vévodkyně těsně před porodem

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

janca 10:53 23.10.2013
Tak jsem si dneska koupila časopis Moje šťastná hvězda a jsem fakt mile překvapená! Ani už jsem nečekala, že by začal někdo dělat normální časopis pro normální ženský, tak nějak od každého něco a hlavně se to dá fakt číst. Pokud vás baví módní trendy, trochu bulvárek a taky nějaké ty nápady a rady, tak si ho určitě kupte. Já si pro něj půjdu i příště.
verča 00:04 23.10.2013
TY křtiny, proboha!!! to myslíte vážně s tou hrubkou v názvu článku? Vždyť to je učivo prvního stupně základní školy!!!! Styďte se, opravdu!!!!
Řekla bych, že trotl, 22:42 22.10.2013
který to psal, vůbec nepochopil, že tam má hrubky. No jo - gůůůgl translator něco přeloží a pitomec to jenom přepíše. Ale v tomhle jsou všichni bulvární novináři asi stejní.
Matlové jste! 18:48 22.10.2013
Shoda přísudku s podmětem... - nic? Jistě, ale pak zpět na ZŠ, nikoli psát kamkoli, kde to někdo čte...
Ivana 17:34 22.10.2013
Druhá je v textu - Georgovi babičky ... Fuj, to je ostuda !
ala 17:26 22.10.2013
Proboha, opravte si tu hrubku v názvu článku!!!