Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V sobotu přichází na televizní obrazovky zábavná show plná hvězdných vystoupení a překvapeni budou i samotní účinkující. Libor Bouček si do studia pozval Ewu Farnou, Těžkej Pokondr a Ondřeje Gregora Brzobohatého, kde budou glosovat nad kultovními ...

Legendární Dominátor si v Chart Show po dvou letech stoupne do brány!

Legendární Dominátor v Chart Show - 1
zdroj: TV Nova Legendární Dominátor v Chart Show - 1
aktualizováno 17.02.2017, 17:04 | 17.02.2017, 17:04 | bin

V sobotu přichází na televizní obrazovky zábavná show plná hvězdných vystoupení a překvapeni budou i samotní účinkující. Libor Bouček si do studia pozval Ewu Farnou, Těžkej Pokondr a Ondřeje Gregora Brzobohatého, kde budou glosovat nad kultovními hity.

Ale i pro ně si Libor přichystal pořádné překvapení. Ke kultovním okamžikům naší historie patří i historické vítězství na Zimních olympijských hrách v Naganu a tak přímo do studia přijde legendární Dominik Hašek alias Dominátor. „Nejvíce se mi na tom okamžiku libí, že většina lidí, kterým tenkrát bylo více, než deset let si pořád ještě dneska pamatují, kde prožívali semifinálový a pak i finálový večer. Každý dokáže říct, jestli byl doma, jestli ve škole, kde byl a taky kde byl potom,“ řekl ve studiu Dominik Hašek.

 

Legendární Dominátor v Chart Show - 11
(Foto: TV Nova)

 

„My jsme tam nejeli jako favoriti, my jsme tam jeli jako kluci, kteří chtějí překvapit, a pak se to všechno sešlo, bylo to neskutečný,“ dodal Hašek.

 

Po dvou letech, tedy po velice dlouhé době v televizi zamíří Dominik Hašek do brány! Historická chvíle, kdy se hvězdní hosté pokusí prostřelit legendárního hokejového brankáře!

 

Jestli se jim to podaří uvidíte v sobotu v Chart Show ve 20:20 na TV Nova!

 

Legendární Dominátor v Chart Show - 28
(Foto: TV Nova)

 

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře