Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Legendární kapela Rolling Stones splní slib, na jaře se vrací na pódia. V rámci koncertního turné ´No Filter´ zavítá britská rocková skupina také do České republiky.

Legendy se vrací! Rolling Stones v létě vystoupí v Praze

Rolling Stones
zdroj: Profimedia Rolling Stones
aktualizováno 28.02.2018, 00:30 | 28.02.2018, 00:30 | doma.cz

Legendární kapela Rolling Stones splní slib, na jaře se vrací na pódia. V rámci koncertního turné ´No Filter´ zavítá britská rocková skupina také do České republiky.

Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood zahájí svou koncertní šňůru v květnu v Dublinu a Londýně. Vedle Velké Británie a Irska vystoupí také v Německu a Francii. Poslední dva z jedenácti velkolepých koncertů se uskuteční v červenci v Praze a v polské Varšavě.

 

4. července 2018 vystoupí v Praze na letišti v Letňanech. Vstupenky budou v předprodeji již od 9. března.
 

"Těšíme se, že se v létě vrátíme na scénu. Je to vždy vzrušující, když jdeme do měst, ve kterých jsme dlouho nehráli," řekl Mick Jagger pro britskou BBC.

 

Slíbili, že zahrají hity jako Satisfaction, Paint It Black, Tumbling Dice a Brown Sugar. Při každém koncertu přidají i pár neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní, kterými těší své fanoušky již od roku 1962. Každý koncert tak bude jedinečný.

 

V České republice zahrála kapela vyznačující se vyplazeným jazykem již pětkrát, naposledy v roce 2007 v Brně. Poprvé se Stones představili v Praze v roce 1990, při té příležitosti se setkali i s tehdejším prezidentem Václavem Havlem. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

17:37 12.04.2018
Skoro do hrobu, a pořád to ještě rejžuje. Východní evropa bere všechno, co už nejede ani v Africe..