Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Gabriela Dvořáková, hubená milenka moderátora Leoše Mareše, není spokojena se svou postavou.

Marešova štíhlounká milenka byla na liposukci

gabriela dvořáková
zdroj: Korzo gabriela dvořáková
aktualizováno 17.06.2010, 16:57 | 17.06.2010, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Gabriela Dvořáková, hubená milenka moderátora Leoše Mareše, není spokojena se svou postavou.

Dvaadvacetiletá a zjevně velice štíhlá Gabriela Dvořáková šla, jak se lidově říká, pod nůž. Kupodivu se jednalo o odsávání tuku. Leošovi se možná tak bude líbit o to více, ale babičku pořádně vyděsila.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šárka Vaňková promluvila: Jak ji sbalil Hůlka a Renč

Comeback: Nejvtipnější na place je Matouš Ruml

 

"Babička se nejdříve zarazila, protože se lekla, že mi budou strkat do nohou takové ty odsávače. Vysvětlila jsem jí, že se zákrok provádí laserem a neškodí," líčí Gabriela. Přestože často cvičí a plave, myslí si, že jednou za čas liposukce neuškodí. Naopak, v operaci vidí i výhody.

 

gabriela dvořáková
Milenka Leoše Mareše podstoupila odsátí tuku. (Foto: Korzo)

 

"Je to rychlejší, protože během dvou hodin zhubnout dva centimetry v pase je podle mě zázrak. Ale zdravější určitě bude cvičení. Když člověk cvičí a občas si skočí na liposukci, je to fajn," tvrdí Dvořáková a znovu dokazuje, že Leoš si své ženy rozhodně nehledá v univerzitní knihovně.

 

Gabriela se chystá do soutěže Miss České republiky. Ovšem namísto toho, aby se těšila, že se podívá po světě, touží vyhrát auto.

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře