Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tatínek Dave Engledow si své otcovství opravdu užívá. Po zveřejnění první fotky s dcerou Alice Bee na sociální síti se stal doslova celebritou. Na první fotce držel dcerku jako míč na rugby a přitom si naléval její mlíčko do kafe. Fotka vzbudila p...

Nejlepší táta na světě má rád černý humor!

Dave Engledow
zdroj: oficiální zdroj / facebook.com Dave Engledow
aktualizováno 30.01.2016, 00:38 | 30.01.2016, 00:38 | doma.cz

Tatínek Dave Engledow si své otcovství opravdu užívá. Po zveřejnění první fotky s dcerou Alice Bee na sociální síti se stal doslova celebritou. Na první fotce držel dcerku jako míč na rugby a přitom si naléval její mlíčko do kafe. Fotka vzbudila poprask a další série fotografií z "normálního otcovského života" na sebe nenechala dlouho čekat.

Na fotkách se Dave snaží zachytit sebe a dcerku ve velmi prekérních a mnohdy až životu nebezpečných situacích. Amatérský fotograf už má široké spektrum fanoušků, kteří mu dali přezdívku Nejlepší táta na světě. Dave toho využil, a do svých fotografií zakomponoval hrnek, na kterém stojí Worlds's Best Father.

 

Lidé oceňují ironii, se kterou Dave umí skvěle pracovat. Fotografie vznikají odděleně. Nejdříve Dave vyfotí sebe, a pak dcerku. Poté následuje zdlouhavý proces fotomontáže a úprav. Dave přiznává, že úprava jedné fotky mu zabere i 20 hodin.

 

Dave Engledow
(Foto: oficiální zdroj / facebook.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rozhovor s Martinem Zounarem: Jaký je táta a co nejradši podniká se svou dcerou?
10 věcí, které by měla vaše dcera v 10 letech rozhodně znát!
České děti trpí dehydratací, naučte je pít!

 

Jedno je jasné, Dave si dokáže ze sebe udělat pořádnou legraci a lidé tento počin dokážou ocenit. Na skvělé fotky se podívejte v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře