Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Od kauzy bývalého premiéra Nečase, kdy se provalil románek s Nagyovou (teď už také Nečasovou), jako by se roztrhl pytel s mladými partnerkami politiků. Jaké jsou ženy nejznámějších poslanců? Opravdu politici začínají „omlazovat“ své manželky?

Partnerky politiků! Která je krásnější? Okamury nebo Babiše?

Monika Talašová
zdroj: isifa.com Monika Talašová
aktualizováno 30.10.2013, 14:14 | 30.10.2013, 14:03 | doma.cz/kik

Od kauzy bývalého premiéra Nečase, kdy se provalil románek s Nagyovou (teď už také Nečasovou), jako by se roztrhl pytel s mladými partnerkami politiků. Jaké jsou ženy nejznámějších poslanců? Opravdu politici začínají „omlazovat“ své manželky?

Letošní volby byly přímo přehlídkou mladých a krásných žen, které doprovázely lídry politických stran. Není proto divu, že média si všimla toho rapidního „omlazování“ manželek politiků. Zdá se jako by bylo trendem mít teď manželku o několik let mladší.


Paroubek se v roce 2007 rozvedl a ještě téhož roku si vzal o 20 let mladší ženu tlumočnici Petru Kováčovou. Údajně spolu navázali vztah až po rozvodu Paroubkova manželství. Nečas vyměnil manželku za Janu Nagyovou, nyní Nečasovou. Teď jako by bylo novým trendem najít si rovnou výrazně mladší sexy ženu. Opravdu je to tak?! Posuďte sami!


ČTĚTE TAKÉ:
Nové fotky první dámy! Bože, ona má jenom tři kostýmy?
MÓDNÍ POLICIE z voleb: Nuda a depresivní šeď!
Katka Zemanová je šik! Prostřih vlasů jí prospěl, co myslíte?
KRÁSNÁ:
Kateřina Zemanová: Šikovná tatínkova holčička


Tomio Okamura, předseda strany Úsvit, je evidentně zvyklý na luxus. A podle toho si vybírá i své partnerky. Jeho současnou „pravou rukou“ či „osudovou ženou“ je dvacetiletá Monika Talašová. Tahle kočka moc dobře ví, že je krásná, a své přednosti obvykle nechává vyniknout v přiléhavých sexy modelech. Tomio tak na svou partnerku může být náležitě pyšný.

 

Anketa
Která je nejkrásnější?
96 hlasů
Monika Talašová
147 hlasů
Olga Sobotková
98 hlasů
Monika Babišová
Hlasovalo 393 lidí
 


Monika Talašová
Monika Talašová (Foto: isifa.com)


Bohuslav Sobotka (41 let), lídr strany ČSSD, si vzal za ženu o 9 let mladší Olgu Sobotkovou. Je stejně záhadná jako paní Columbová, protože se po jeho boku skoro vůbec neukazuje. Poznali se v práci. Ona byla sekretářkou poslaneckého klubu. Zamilovali se do sebe a vzali se. Mají spolu dvě děti Davida (10 let) a Martina (4 roky). Je velká škoda, že krásnou blondýnu Sobotka neukazuje častěji, je totiž na co koukat! Oba si ale chtějí střežit své soukromí a to jim nikdo nesmí mít za zlé.


Olga Sobotková
Olga Sobotková (Foto: isifa/Lidové noviny/HYNEK GLOS)


Stejně jako si Bohuslav Sobotka střeží své soukromí, jsou politici, kteří své ženy a rodinné příslušníky naopak velmi rádi ukazují. Třeba Andrej Babiš se svou ženou rád chlubí a není se čemu divit. Monika Babišová je o 21 let mladší než její choť. Sexy blondýna ale prý o manželovy peníze nestojí. Oba se poznali v 90. letech, tedy v době, kdy vlivný podnikatel ještě nedisponoval svými miliardami. Monika se věnuje designu a je v tomto oboru velmi úspěšná.


Monika Babišová
Monika Babišová (Foto: isifa.com)


Stejně tak se i Martin Kuba rád pochlubí svou mladičkou přítelkyní Denisou. Inženýrka ekonomie je velmi krásná žena. Jsou spolu už skoro dva roky a vztah jim prý zatím dokonale klape. Není divu, že Martin Kuba svou krásnou polovičku rád ukazuje na veřejnosti. No posuďte sami, není prostě kočka?


přítelkyně Martina Kuby Denisa
přítelkyně Martina Kuby Denisa (Foto: isifa.com)


Ne všichni politici jdou ale v těchto šlépějích. Therese Schwarzenbergová, manželka Karla Schwarzenberga, je jen o dva roky mladší. Jsou spolu už dlouho a manželství zatím stále trvá. A blízcí věkově ale i psychicky jsou si i Ludmila Filipová a Vojtěch Filip. Jsou manželé už 34 let a zatím jim to stále klape. 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře