Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už 16. ledna se diváci televize Nova mohou těšit na nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov. Soutěžící se budou bít nejen o přízeň diváků, ale i o pohádkovou výhru.

První ukázka z Robinsonova ostrova: Tohle bude nejdrsnější televizní show!

Vložit video na:

aktualizováno 02.01.2017, 17:08 | 02.01.2017, 17:08 | Krásná.cz

Už 16. ledna se diváci televize Nova mohou těšit na nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov. Soutěžící se budou bít nejen o přízeň diváků, ale i o pohádkovou výhru.

Jedinečné dobrodružství, vypjaté situace a silné emoce – to vše čeká osmnáct odlišných Čechů, kteří byli vybráni z téměř čtyř tisíc přihlášených nadšenců této napínavé show.


Na konci čeká fyzicky i emočně nejsilnějšího Robinsona pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun. Zažijte jedinečnou atmosféru zapáleného boje na izolovaném filipínském ostrově –na ukázku této jedinečné show se můžete podívat už teď. Robinsonův ostrov startuje na Nově už za dva týdny!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kavac 08:35 11.01.2017
Reality show moc nemusím a jediné pořady, které jsem z této kategorie sledoval byly: Farma, Pevnost Boayard (obě byly v ČR paskvil – vlastní části soutěží hodně zkráceny a nahrazeny reklamou) a Poslední trosečník. Slováci farmu úspěšně 7x zopakovali.
Nyní k pořadu Robinsonův ostrov. Nevím proč TV Nova zařazuje soutěž až nyní, když ji natáčela souběžně se Slováky. Na Slovensku tato série skončila před vánoci. Jsem zvědav, jak bude soutěž u nás přijata. Již jednou se o podobný pořad jiná televize pokoušela u Panamy a nedopadlo to dobře. Hodně záleží nejen na skladbě celé soutěže, soutěžících a jaký bude Český Jeff.