Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oscarová herečka si znovu opatřila dočasný soudní příkaz, který nedovoluje, aby se k ní přiblížil stalker, jenž ji v minulosti pronásledoval a obtěžoval.

Sandru Bullockovou znovu obtěžuje stalker!

aktualizováno 14.08.2010, 10:49 | 21.07.2010, 13:12 | Nova.cz

Oscarová herečka si znovu opatřila dočasný soudní příkaz, který nedovoluje, aby se k ní přiblížil stalker, jenž ji v minulosti pronásledoval a obtěžoval.

Thomas James Weldon se neustále pokoušel Sandře doručit různé zprávy a dary. Tahle „fanouškovská“ pozornost ale byla a je populární herečce velmi nepříjemná. Sledoval doslova každý její krok a neodbytně se ji snažil různě kontaktovat. Jeho posedlost Sandrou dorostla do enormních rozměrů, a tak se slavná herečka obrátila na soud.

 

Ten mu už v roce 2003 udělil stálý zákaz přiblížit se k ní. O tři roky později tento zákaz prodloužil, ovšem v loňském roce nařízení vypršela platnost. A podle Sandry se horlivý Weldon vrátil zpět se starými triky.

 

ČTĚTE TAKÉ
Báječná holka Kristen Stewartová je ve vatě
Christian Slater: Kde ty jeho zlaté časy jsou?

 

Dle záznamů z Vyššího soudu v Los Angeles se Weldon objevil v červnu na pohotovosti ve Wyomingu se stížností na úzkost a vyčerpání. Personálu řekl, že strávil celou noc řízením z Tennessee do Jackson Hole (Wyoming), kde je Sandřin domov. Vzdálenost, kterou narušenec zdolal, byla přibližně okolo 2700 km, což svědčí o jeho obsesivní náklonnosti k hvězdě filmů, jako Nebezpečná rychlost, Slečna drsňák, Přístav naděje, 28 dní, Dům u jezera nebo nedávné romantiky Návrh.

 

Proto šestačtyřicetiletá herečka zažádala ochranu proti Weldonovi, nejen pro sebe a chůvu, hospodyni a asistentku, ale i pro svého adoptivního syna Louise.

 

Nevyléčitelný schizofrenik Weldon, jak jej nazývá Sandřin právní zástupce, se před třemi lety dobrovolně odhlásil z psychiatrické léčby v Tennessee. Sandřina produkční společnost žalovala toto psychiatrické oddělení (Department of Mental Health), že pro ni nezajistili oznámení, když byl Weldon propuštěn.

 

Doufejme, že Sandřin „šílený“ obdivovatel brzy poleví a zůstane v dostatečně bezpečné vzdálenosti od ní i její rodiny.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře