Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sympatický sportovní moderátor doprovázel na předávání cen TýTý svou přítelkyni Lucii Borhyovou. Zeptali jsme se ho zdaleka nejen na to, jak prožíval slavnostní večer...

"Sporťák" Michal Hrdlička: Měl jsem tušení, že Lucka v TýTý zvítězí!

Ceny TýTý 2013 - 3
zdroj: isifa.com Ceny TýTý 2013 - 3
aktualizováno 29.04.2013, 17:09 | 29.04.2013, 15:26 | doma.cz/em

Sympatický sportovní moderátor doprovázel na předávání cen TýTý svou přítelkyni Lucii Borhyovou. Zeptali jsme se ho zdaleka nejen na to, jak prožíval slavnostní večer...

Snad už úplně všichni vědí, že se krásná moderátorka Lucie Borhyová zamilovala do "sporťáka" Michala Hrdličky, který jí samozřejmě doprovázel na slavnostní večer, kdy se předávaly ceny TýTý. Michal Hrdlička ochotně poskytl našemu magazínu rozhovor o tom, jak se na slavnostním večeru cítil, jak probíhala oslava a jaké bude jeho léto s Lucií a malým Lucasem...

 

Jak jste slavnostní večer prožíval, jak jste se na něj připravoval?

 

Týtý jsem hodně prožíval, zodpovědně jsme se na to s Lucií připravovali. Snažili jsme se sladit naše outfity a samozřejmě jsem posílal i hlasy. Poslal jsem maximální počet esemesek, pochopitelně celá moje rodina držela Lucce palce a posílala hlasy. Tak nějak jsem měl dopředu tušení, že Lucka v kategorii Osobnost televizního zpravodajství zvítězí, přesto jsem byl těsně před vyhlášením nervózní. Držel jsem jí palce, moc jsem jí to přál. Zaslouží si to za to, jaká je pracovitá, pilná, jaká je to stálice na televizních obrazovkách. Jsem rád, že ji diváci takhle odměnili.

 

Co jste si v tom slavnostním okamžiku v duchu říkal?

 

Měl jsem velkou radost a už jsem byl klidnější, spadl ze mě balvan. Samozřejmě ne že bych výhru nepřál dalším kolegům, Rey by si to zasloužil, určitě Markéta Fialová, ale myslím, že je to ve správných rukou. Z pochopitelných důvodů jsem držel palce své partnerce.

 

A kdyby nevyhrála?

 

Lucka má tu výbornou vlastnost, že nezávidí a je přející. Kdyby vyhrál někdo z jejích kolegů, určitě by měla radost i za ně, především pak za Reye, který je jejím parťákem už dlouhou řadu let. Ale samozejmě zklamání by jistě pociťovala, protože koho by nepotěšilo ocenění takového významu.

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
(Foto: Martin Mithofer)

 

Naše čtenářky bude zajímat, jak jste ladili oblečení...

 

Probíhalo to tak, že nejprve jsme vybírali Lucce šaty u návrháře Osmanyho Laffity, vybírali jsme snad z dvaceti šatů. Mně se nejvíce líbily ty, které měla nakonec na sobě. Jsem rád, že dala i na mě, mám zřejmě dobrý vkus, šaty se všem líbily, moc jí slušely. Na základě jejích šatů jsme pak sladili i můj oblek, byl lehce lesklý, elegantní. Myslím si, že se nám to dohromady podařilo dobře sladit.

 

PSALI JSME:

 

TýTý: Lucie Borhyová děkovala svému sporťákovi Hrdličkovi

Lucie Borhyová: Můj nový přítel je prostě báječný!

 

Jste náročný na módu?

 

Myslím si, že u nás v České republice je to takové, že ti chlapi na módu moc nejsou. Snažím se o sebe pečovat, dbát, potrpím si na hezké oblečení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Módní policie z TýTý: Kdo zazářil a kdo to letos totálně přehnal!

Ondřej Brzobohatý: Poznámek v žákajdě byly miliony!

Ceny TýTý: Tři vítězové, ale hned čtyři zrcadla!

 

Jistě jste zrcátko řádně oslavili...

 

Slavili jsme řekněme bujaře (směje se), protože bylo co oslavovat. Chvíli jsme se ještě zdrželi v prostorách divadla, kde jsme popovídali s ostatními nominovanými, se známými, a pak jsme se odebrali do baru s dalšími kolegy z televize Nova a tam jsme v takovém týmovém duchu oslavili všechna zrcátka, která Nova získala.

 

Ceny TýTý 2013 - 2
(Foto: isifa.com)

 

Co říkají na vaši partnerku vaši blízcí?

 

Mají velkou radost, všem je sympatická, zná všechny členy rodiny, teď nedávno poznala i moji babičku. Babičce jen tak někdo do obliby nepadne. Lucka ano. Moje maminka říká, že se stane tak jednou za deset až dvacet let, kdy babičce někdo takovýmto způsobem padne do oka... A naposledy to byl Venda, což je můj otec, maminky manžel. To zní až osudově (směje se).

 

Jak vycházíte s Lucčiným synkem Lucasem?

 

Musím říct, že výborně. Je to hrozně hodný kluk, chytrý, má pozitivní vztah ke sportu a hlavně k fotbalu, máme stejného koníčka, trávíme dost času tím, že hrajeme fotbal. Samozřejmě se ho snažím vzdělávat i jiným způsobem. Je to moc milý fajn kluk.

 

Musí být nadšený, že jste sporťák...

 

To je pravda, to je snové povolání pro kluky, většinou buď chtějí být profesionálními sportovci, nebo alespoň sportovními komentátory, takže i malého Lucase baví, když třeba komentuju. Dokonce byl už se mnou i v dabérně, zkoušel si nasadit sluchátka. Vzal jsem ho s sebou i včera, když jsem moderoval přímý přenos fotbalu v Mladé Boleslavi, kam přijel Liberec. Vzal jsem s sebou i jeho dědečka, tatínka Lucie, udělala jsme si takovou pánskou jízdu. Tam Lucas viděl, jak přenos probífá a jak se připravuje.

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička - 4
(Foto: Archív: Lucie Borhyová)

 

Jak bude vypadat vaše léto?

 

Na léto máme naplánovanou nějakou tu dovolenou, kdy Lucas pojede s námi, a tam se budeme věnovat zase hlavně sportovním aktivitám, děti potřebují hodně pohybu, já taky, Lucka je taky velká sportovkyně. Máme rádi podobné věci, běhání, tenis, Lucka mě naučí i golf, možná dojde i na to tancování...

 

Jste dobrý tanečník?

 

Právě že vůbec. Tancuju dost špatně. Lucka říká, že výborně, ale v tom se projevuje ta její láska ke mně. Kdybyste mě viděla tancovat... připomínám strom kývající se ve větru. V tomhle jsem sebekritický.

 

Co na Lucii Borhyové obdivujete?

 

Obdivuju její osobnost celkově, je to silná, charakterní žena. Obdivuji na ní to, jak se stará o syna, jak dokáže skloubit spoustu věcí dohromady. Má neuvěřitelné množství energie. Jsem sice mladší než ona, ale v tomhle jí v žádném případě nestačím, protože ona stíhá starat se o domácnost, vařit, precizně se starat o dítě a do toho je ještě obrovskou televizní hvězdou. Klobouk dolů před ní. 

 

Ceny TýTý 2013 - 7
(Foto: isifa.com)

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

haha 23:34 29.04.2013
A co jako Hrdličko ? Nejseš její první ani poslední !!!