Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zpěvačka s krásným hlasem sice sbírá úspěchy, peníze jí ale spravují jiní. Ona tak nemá ani na nábytek do svého nového domu.

Susan Boylová je milionářka, ale přesto živoří

aktualizováno 03.08.2010, 00:16 | 03.08.2010, 00:00 | doma.cz / Korzo

Zpěvačka s krásným hlasem sice sbírá úspěchy, peníze jí ale spravují jiní. Ona tak nemá ani na nábytek do svého nového domu.

Zpěvačka Susan Boylová, která se vloni závratnou rychlostí vyšvihla mezi hvězdy hudebního nebe díky účasti v talentové soutěži, má prý přístup jen k 300 librám (9 000 korunám) týdně. Kvůli tomu nemá ani na to, aby si zařídila dům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejmocnější celebritou světa je Oprah Winfreyová

Courtney Love kvůli sexu odhodila příčesek

 

Osmačtyřicetiletá bývalá pomocná kostelnice, která prodala přes 8,5 milionu nahrávek svého hitu I Dreamed A Dream, za poslední rok vydělala kolem 10 milionů liber (300 milionů korun). Přesto má o peníze nouzi: žije z týdenní apanáže. Nemá ke svým penězům přístup a nevlastní ani kreditní kartu.

 

"Nemá o penězích ponětí"

 

"Její peníze jsou zablokované, protože Susan nemá o penězích ponětí. Je z toho opravdu nešťastná," řekl reportérům listu Daily Mail její bratr Gerry. O zpěvaččino jmění se stará manažerský tým, do něhož patří i její neteř Kirsty Foyová.


Ona sama k penězům ale přístup nemá. Její finanční situace je prý tak špatná, že se nemůže ani nastěhovat do svého nového domu, který si za 300 tisíc liber (9 milionů korun) koupila v anglickém Blackburnu. Nemá totiž na nábytek.

 

Nemá ani na taxík

 

Ačkoliv její hlas milují miliony lidí po celém světě, Susan si kupuje oblečení v obchodním domě Tesco a na schůzky s manažery většinou jezdí autobusem, protože nemá na taxi.

 

"Jak se mi Susan svěřila, prý jí bylo řečeno, že bude dostávat tři sta liber týdně. A tak si myslí, že nemá peníze na zařízení domu. Podle mého názoru by měla mít možnost přijít do jakékoliv banky a říct, že chce padesát tisíc liber v hotovosti. Možná by to nebylo moudré, ale byla by to její volba, protože jde o její peníze," dodal Gerry Boyle.

Susan Boyle

Susan Boylová má zapět papeži, údajně si to přeje britská církev »

Boylová je po účasti v reality show nejslavnější skotskou kostelnicí. Papež by měl Británii navštívit v polovině září. ... více»

Susan Boylová je sexy, říkají američtí rappeři

Susan Boylová je sexy, říkají američtí rappeři »

50 Cent by s pěveckou hvězdou rád spolupracoval. ... více»

Boylová: Jako dítě mě ve škole bili a šikanovali

Boylová: Jako dítě mě ve škole bili a šikanovali »

Příběh pěvecké hvězdy svědčí o tom, že i člověk s poruchou učení může být velmi úspěšný. ... více»

2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eowyn 08:41 03.08.2010
To co jí dělqají je nechutné má právo na své peníze které si vydělala já bych to dala k soudu to přece není možné aby jí něko určoval kolik si může vybrat akolik ne
Eowyn 08:41 03.08.2010
To co jí dělqají je nechutné má právo na své peníze které si vydělala já bych to dala k soudu to přece není možné aby jí něko určoval kolik si může vybrat akolik ne