Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná herečka Eva Josefíková se objeví v premiérové epizodě nedělního vysílání seriálu Dáma a Král. Zakrvavená a s nožem v ruce! Co se bude dít?

Svatební šaty od krve a nůž v ruce: Krásná herečka Eva Josefíková se objeví v seriálu DÁMA A KRÁL!

Vložit video na:

aktualizováno 25.11.2017, 11:25 | 25.11.2017, 11:25 | doma.cz

Krásná herečka Eva Josefíková se objeví v premiérové epizodě nedělního vysílání seriálu Dáma a Král. Zakrvavená a s nožem v ruce! Co se bude dít?

Scéna, na kterou herečka Eva Josefíková asi jen tak nezapomene! V nedělní epizodě Dáma a Král s názvem „Krvavá svatba“ totiž ráno po vlastní svatební oslavě najde svého muže ubodaného v tratolišti krve. Hrozivou scénu doplní křik a pláč, svatební šaty nasáté krví, potřísněný pokoj a nůž, který herečka drží v ruce.

 

Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král - 7
(Foto: TV Nova)

 

Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král - 5
(Foto: TV Nova)

 

„Scénu jsme natáčeli na zámečku Štiřín. Abychom neponičili zámecký interiér krví, postavili jsme falešnou stěnu,“ prozradil zdroj z natáčení. Zesnulého ženicha ztvárnil herec Jiří Rendl. V této epizodě uvidí diváci kromě hlavních herců Matěje Hádka, Terezy Hofové a Miroslava Donutila také Aloise Švehlíka nebo Lukáše Hejlíka.

 

Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král - 11
(Foto: TV Nova)

 

A co v neděli uvidíte? Nevěsta se ráno po svatební noci vzbudí a vedle ní leží mrtvý manžel i nůž, kterým byl probodnutý. Pokoj byl zamčený zevnitř, oknem se dovnitř nikdo dostat nemohl, jedinou podezřelou se tak stává zoufalá novomanželka. Na svatbě byl přítomen Rudolf Černý, který okamžitě povolává Lenku s Prokopem, aby vypátrali pravého vraha. Podaří se naší dvojici rozluštit záhadu zamčeného pokoje?

 

Seriál Dáma a Král sledujte už tuto neděli ve 20,20 na TV Nova!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře