Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtyřiadvacetiletou herečku Terezu Vítů zřejmě znáte jako Alenu Koukalovou z Ulice. Mimo to hraje také v divadle a vystupuje se svou kapelou. Jak si užívá roli cílevědomé Aleny? A budeme ji v Ulici vídat i příští sezonu?

Tereza Vítů: Bojím se, že při natáčení lechtivých scén usnu! ROZHOVOR

Alena Koukalová, Tereza Vítů
zdroj: TV Nova Alena Koukalová, Tereza Vítů
aktualizováno 09.06.2017, 00:40 | 09.06.2017, 00:40 | doma.cz

Čtyřiadvacetiletou herečku Terezu Vítů zřejmě znáte jako Alenu Koukalovou z Ulice. Mimo to hraje také v divadle a vystupuje se svou kapelou. Jak si užívá roli cílevědomé Aleny? A budeme ji v Ulici vídat i příští sezonu?

Jak se vám hraje Alena? A rozumíte si s představitelem Davida?
Samozřejmě je příjemné, že se při hraní Aleny můžu "vyblbnout", ale musím uznat, že když natáčíme třeba celý den, tak po pár hodinách je už těžké nedělat obličeje jako ona a netvářit se tak, jako byste si koledovali o proplesknutí. S Matoušem se mi hraje krásně. Je výborný parťák. Jsem moc ráda, že s ním mohu natáčet.

 

Jaký názor na Alenu máte? A v čem se lišíte?
Alena je Alena. Hraje se mi dobře, ale nechtěla bych být úplně taková. Na rozdíl od Aleny jsem hodně přímá. Co si myslím, to hned řeknu, což je někdy docela průšvih. A taky nestuduju práva a neumím si představit, že bych takovou práci dělala - teda nic proti právníkům.

 

Budeme vás v roli Aleny vidět i celou příští sezonu Ulice?
Alena se Davida jen tak nevzdá, takže se budeme vídat i v další sezoně.

 

Alena Koukalová, Tereza Vítů
(Foto: TV Nova)

 

Jaké to je natáčet romantické scénky v posteli, nestydíte se?
Když se točí tyto scény až k večeru, máme po celém natáčecím dni spíš co dělat, abychom v té posteli neusnuli.


Kde vás můžeme vidět hrát v divadle?
Doteď jsem byla ve stálém angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, kde budu i nadále hostovat. V létě se můžeme potkat na představení Pes Baskervillský, Dekameron a Ženy Jindřicha VIII. v Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. A můžu prozradit, že od září začínám zkoušet i v jednom pražském divadle.

 

Alena Koukalová, Tereza Vítů
(Foto: TV Nova)


Jaké jsou vaše koníčky?

Miluju hudbu, mám i kapelu, ve které zpívám. Teď jsme natočili nový klip, vyjde během léta. Jezdíme i různě koncertovat, takže si plním svůj dětský sen. Před půl rokem jsme s přítelem začali chodit lézt na stěnu, což mě neskutečně baví. Dále tančím, kdykoliv můžu, chodím běhat, abych si udržela kondičku, dobrý filmy atd.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠTĚPÁN BENONI: Volného času moc nemám ROZHOVOR
MICHAELA MAUREROVÁ: Na moji kuchyni ještě nikdo neumřel ROZHOVOR
Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR


Co ráda nosíte v civilu? Jak se vám líbí Alenin šatník?

Samozřejmě se jednou za čas ráda hezky "oháknu", ale často u mě spíš převládají pohodlnější kousky. To, co Alena, nosím málokdy. Na mě je její šatník moc "dámičkovský".

 

Celý rozhovor s herečkou Terezou Vítů si můžete přečíst zde

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře