Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už dnes večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představí nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou.

TN2 poprvé už dnes ve 22:00! Sledujte na stanici Nova 2!

Michaela Šmídová v TN2
zdroj: TV Nova Michaela Šmídová v TN2
aktualizováno 06.02.2017, 16:57 | 06.02.2017, 16:57 | doma.cz

Už dnes večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představí nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou.

Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací bude monitorovat události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer. Přehlednou formou budou TN2 informovat také o hlavních zpravodajských událostech uplynulého dne.

 

V nabídce nebudou chybět ani rozšířené informace o počasí a sportu. Díky modernímu zpracování obsahu a grafickému pojetí nabídne Nova 2 divákům plnoformátové zpravodajství nejen z politické sféry, ekonomiky, krimi, ale i ze společnosti.

 

"TN2 začínají jen pár dní po mých narozeninách, a tak s trochou nadsázky doufám, že si spolu jako dva Vodnáři sedneme a nové Televizní noviny na Nova 2 Vás budou bavit a budete mít chuť si konec dne zpříjemnit v naší společnosti. Věřím, že když se věci dělají s nadšením, je to na výsledku poznat a protože na projektu TN2 spoustu takových zapálených lidí pracuje, ráda bych tuhle energii přenesla přes obrazovky až k Vám domů. Na Nově pracuji sice už více než osm let, dnes se ale ani přes důkladnou přípravu trémě určitě neubráním, tak mi prosím držte palce, ať to na výsledku není poznat. Ve 22 hodin na Nova 2 se na Vás těším,“ dodává moderátorka Michaela Šmídová.

 

TN2 si nenechte ujít poprvé dnes od 22.00 na stanici Nova 2!

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře