Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zlatý slavík Tomáš Klus odhodil svršky. Hezký pohled, není-liž pravda?

Tomáš Klus se svlékl! To koukáte!

aktualizováno 30.11.2012, 16:30 | 30.11.2012, 15:41 | doma.cz/em

Zlatý slavík Tomáš Klus odhodil svršky. Hezký pohled, není-liž pravda?

Zlatý slavík se samozřejmě nesvléká jen tak, samoúčelně. Kromě toho je zadaný, a tak by fotografii bez oblečení sotva zdůvodnil přítelkyni. V tomto případě však jde o ušlechtilou věc.

 

Tomáš Klus podruhé podpořil svou účastí projekt 12 plus 12, který pro pacienty s nemocí motýlích křídel organizuje Jitka Čvančarová. Fotografie Tomáše a ostatních 11 osobností budou součástí kalendáře a diáře, který bude možné v prosinci zakoupit v Praze v knihkupectví Luxor, Neoluxor a na dalších místech v Praze i jiných městech.

 

 

Všechny fotografie z celé letošní sady budou představeny v pondělí 3. prosince na půdě Poslanecké sněmovny na slavnostní vernisáži výstavy. A na koho se můžete těšit na úžasných fotografiích Lucie Robinson dále?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Michaela Kuklová: Kdybych se nevdala, žila bych si skvěle

Ulice: Zuzana má AIDS! Může strávit noc s milencem?

Slavní herci z Dallasu: Ti ale zestárli

 

Je to Karel Schwarzenberg, Aneta Langerová, Petr Zuska, Aňa Geislerová, David Švehlík, Dan Bárta, Radek Jaroš, Jiří Bartoška, Libuše Šmuclerová, Ladislav Špaček a Pavlína Němcová.

 


Smyslem fotografií je upoutat pozornost veřejnosti a představit, jak se v životě cítí lidé s nemocí motýlích křídel. Projekt realizuje organizace DebRA ČR, která pomáhá právě lidem s nemocí motýlích křídel. Výtěžek z prodeje diářů a kalendářů je určen na konkrétní projekty pro lidi s tímto vzácným onemocněním. Výstava bude od 10.12. k vidění na Náměstí Jana Palacha před Rudolfinem.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře