Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Novou pohádku z rodiny Svěráků očekávají davy českých diváků! Do kina vtrhne už v srpnu, podívejte se prozatím na trailer.

TRAILER: Vojta Dyk a Tomáš Klus v nové pohádce Tři bratři!

Vložit video na:

aktualizováno 24.06.2014, 08:43 | 24.06.2014, 08:43 | Nova.cz

Novou pohádku z rodiny Svěráků očekávají davy českých diváků! Do kina vtrhne už v srpnu, podívejte se prozatím na trailer.

Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem.

 

Film Tři bratři - 8

 

Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…

 

Film Tři bratři - 6Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců více v přiloženém distribučním listu.

 

Premiéra pohádky Tři bratři proběhne 14. srpna 2014.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře