Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na Robinsonově ostrově přituhuje! Playmate Petra Palusková v dnešní epizodě zkolabuje a bude nutný zásah místních doktorů!

VIDEO: Playmate Petra na Robinsonově ostrově zkolabovala! Takto vypadal zásah doktorů

Vložit video na:

aktualizováno 16.03.2017, 14:59 | 16.03.2017, 14:59 | doma.cz

Na Robinsonově ostrově přituhuje! Playmate Petra Palusková v dnešní epizodě zkolabuje a bude nutný zásah místních doktorů!

Petřin stav je tak hlavním tématem diskusí soutěžících. „Chce to vyšetřit. Není na co čekat. Břicho je břicho a těch orgánu je tam prostě mraky,“ radí se Radovan s Jakubem a Martinem.
 

Jinak to vidí Nika. „Nemíním se tady babrat a zajímat o to, co tady koho bolí a nebolí, protože mám co dělat sama se sebou.“ Petra se obává těhotenství. „Doufám, že nebudu těhotná, to by mi ovlivnilo celý život.“

 

Robinsonův ostrov: Petra v nemocnici
(Foto: TV Nova)


V noci na ostrov přijela loď s doktory, kteří Petru odvezli na lůžko, aby ji řádně zkontrolovali. „Z lodi jsem nezvládla vystoupit sama, přišel Ondra a odnesl mě až za doktorem. Myslím teď i na soutěž, ale zdraví je pro mě důležitější, takže uvidím, co řekne doktor a budu přemýšlet dál,“ říká Petra.
 

Jak to s Petrou dopadne? Vrátí se na ostrov? Sledujte Robinsonův ostrov dnes ve 21.40 na Nově!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře