Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ve čtvrtém dílu seriálu Dáma a Král se mohou diváci těšit na divokou milostnou scénu ve sprše, při jejímž natáčení se museli herci chvílemi opravdu stydět. Posuďte sami!

VIDEO: V Ordinaci nesmělá sestřička, v Dámě a Královi pořádná dračice! Podívejte se na pikantní scénu ze sprchy!

Vložit video na:

aktualizováno 11.11.2017, 16:12 | 11.11.2017, 16:12 | Nova.cz

Ve čtvrtém dílu seriálu Dáma a Král se mohou diváci těšit na divokou milostnou scénu ve sprše, při jejímž natáčení se museli herci chvílemi opravdu stydět. Posuďte sami!

 Pikantní scéna proběhne mezi Lindou Rybovou a Alexejem Pyškem. „Na place byla spousta lidí. Bylo to docela brutální a scéna se mi točila docela špatně – i když zas tak nepříjemné to nebylo. I přes to, že se s Lindou známe, tak to bylo pro obě strany docela nepříjemné. Celou scénu jsme točili hodinu,“ prozradil Alexej Pyško, představitel krizového manažera. Během divoké nahé scény za Lindu Rybovou v určitých momentech zaskočila dublérka.

 

Milostné napětí však netrvá dlouho. Krizový manažer Radim Tesař, kterého Alexej Pyško ve čtvrtém dílu ztvárnil, umírá na otravu přímo na schůzce v podniku, kam byl najat...

Kdo ho mohl zavraždit? Radim Tesař měl jeden důležitý úkol – propouštění nadbytečných zaměstnanců. Lidí, kteří miu nemohli přijít na jméno, tedy bylo opravdu hodně... Obviněn je však manžel šéfky podniku Vandy Gráfové, která měla s Tesařem poměr. Jeho rodiče ale nevěří, že by syn trestný čin spáchal a najímají si Lenku s Prokopem, aby našli skutečného vraha.

 

Dáma a Král
(Foto: TV Nova)


Podaří se Lence s Prokopem vypátrat, kdo stojí za smrtí nenáviděného manažera? To se dozvíte už v neděli 12. listopadu ve 20:15 na TV Nova.

 

Přehrát poslední díl

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

BARA 14:55 17.11.2017
NO TY KRÁSO:o