Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Třiačtyřicetiletý charismatický idol žen kolabuje jako o závod. Chlapisko jako hora, ale zdraví pokulhává.

Všechny kolapsy Daniela Hůlky. Má podlomené zdraví!

Daniel Hůlka
zdroj: Korzo Daniel Hůlka
aktualizováno 12.04.2012, 00:00 | 12.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

Třiačtyřicetiletý charismatický idol žen kolabuje jako o závod. Chlapisko jako hora, ale zdraví pokulhává.

Charismatický zpěvák je chlap jako hora, ženy po něm šílí. Proč je tedy tak často téměř na umření? Zpěvákovo okolí se shoduje na tom, že na vině je bohémův způsob života, samozřejmě bohémský. Víno, pivo, tvrdý alkohol, ženy, zpěv.

 

Mimochodem, i samotný život muzikálového zpěváka je vyčerpávající, to i kdybychom odhlédli od žen a alkoholu. Což u Daniela Hůlky ale nelze. Měl by se oženit a nějakou saní, ta by si ho už ohlídala. To se mu ale z pochopitelných důvodů nechce.

 

Poslední kolaps: akutní zánět slinivky

 

Zatím naposledy se před třemi týdny zhroutil se zánětem slinivky. Do nemocnice jej přivezl manažer - jak se říká, bylo to za pět minut dvanáct. Zpěvák se ocitl v nebezpečí života, byl napojen na přístroje, nemohl se hýbat, nemohl mluvit ani jíst. Oteklý byl tak, až to působilo přízračně.

 

Jeho stav se zlepšil až po jedenadvaceti dnech, to už dokázal sníst kousek rohlíku a na vozíku si dojel do koupelny. Z dobře informovaných kruhů se ozývá, že důvod Hůlkova bůhvíkolikátého kolapsu se nazývá: nezdravý životní styl a neúměrný stres. Vezme si z toho zpěvák už konečně ponaučení? Vždyť už se mu přihodilo tolik nepříjemností a zdravotních i jiných selhání, až sám jednu chvíli hovořil o tom, že je asi prokletý...

 

Kamila Nývltová a Daniel Hůlka
S Kamilou Nývltovou. (Foto: tn.cz / Korzo)

 

Leden 2012: Popral se v hospodě, přišel o zub

 

V lednu se nějakou dobu objevoval bez předního zubu, dokonce se tak i usmíval na novináře. A usmíval se právem, zachoval se totiž jako opravdový rytíř. Popral se v hospodě v Jevanech, když opilec začal obtěžovat ženu a ubližovat jejímu psovi.

 

Loňský květen: otrava jídlem nebo něco takového

 

Loni zjara Daniela Hůlku trápily zdravotní potíže nejméně dva měsíce. Vypadalo to na otravu jídlem, další možnou diagnózou byla žlučníková kolika. Daniel Hůlka denně zvracel, pobyl dokonce několik dní v nemocnici, a když se pak v dobré víře vrátil do muzikálu Kat Mydlář, odzpíval představení až do přestávky, pak se v zákulisí zhroutil, ale vzhledem k tomu, jaký je profesionál, se dokázal zase vzchopit a dozpívat až do konce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chcete mít postavu jako Lucie Borhyová? Tančete!

Příběh lásky Terezy Bebarové, hvězdy seriálu Ulice

 

Leden 2010: Zpěvák si v průběhu divadelní zkoušky skřípl nerv a zablokoval páteř

 

Do divadla Hybernia vyrazil sanitní vůz a všem bylo jasné, pro koho jede. Hůlku trápily obrovské bolesti zad, nechal se odvézt do nemocnice na kapačky. Bolesti zad byly velice silné také proto, že zpěvák provádí na jevišti kousky pro divákovo oko úchvatné, ale pro jeho obrovské tělo destruktivní.

 

Vaňková
S Šárkou Vaňkovou. (Foto: Korzo)

 

Listopad 2010: Ubohý zpěvák spadl z balkonu, zlomil si lopatku a narazil žebra

 

Kuriózní nehoda - ale Dan je na takové věci už zvyklý - se přihodila, když zpěvákovi vracel přítel klíčky od auta, a to tím způsobem, že se mu je pokoušel hodit na balkon jevanského domku. Netrefil se však, a Hůlka ve snaze klíče chytit přepadl přes zábradlí a spadl z prvního patra na zem, nešťastně na hrudník. Nemohl dýchat a skončil v prostředí, které je mu už důvěrně známé: v nemocnici.

 

PSALI JSME:

 

Daniel Hůlka: 21 dnů mezi životem a smrtí!

 

Únor 2009: Zpěvák si při generálce mečem rozřízl ruku

 

"Bylo to při scénce, kde se pokouším spáchat sebevraždu," vysvětlil Hůlka. Jednalo se samozřejmě o nešťastnou náhodu. V zákulisí mu ruku obvázali, zpěvák v obrovských bolestech představení dohrál a poté byl převezen do nemocnice, kde mu ruku sešili, měl tam osm stehů.

 

Hůlka a Vaňková
S Šárkou Vaňkovou. (Foto: Korzo.cz)

 

Červen 2009: Nesl tác s rybami a skočil na něho velký pes

 

Tentokrát se katastrofa nepřihodila v divadle, ale při grilování. Na zpěváka skočil obrovský hafan, umělec spadl na železná vrata, způsobil si otřes mozku a nebezpečně si hnul páteří. Podobná historka mu znepříjemnila život i před Vánoci, tehdy zakopl o káď s kapry a poranil si obličej.

 

Říjen 2009: Tvrdí, že je v lázních. Ve skutečnosti se jedná o blázinec

 

Sám a dobrovolně si zajel do moravské psychiatrické léčebny, několik hodin pobyl u primáře, poté jej hospitalizovali. Lázně to však nebyly, ty vypadají úplně jinak. Zhroutil se kvůli problémům ve vztahu s mladičkou Šárkou Vaňkovou a také kvůli náročnosti divadelního projektu, na kterém právě pracoval.

Princezna Estelle rozzářila Švédsko »

Je to již více než měsíc, co na svět přišlo další královské miminko. ... více»

Chrenko, Vrublová

Hlas: Skončila Veronika s Michalem. Co jim zlomilo vaz? »

Veronika Vrublová a Michal Chrenko už si v Hlasu ČeskoSlovenska nezazpívají. V čem udělali chybu? Na co doplatili? ... více»

4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře