Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Herce Vuka Čelebiće může znát především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu zákeřného Roberta, který dokáže jít přes mrtvoly. Co si na nás Robert ještě vymyslí? A má Vuk s Robertem něco společného?

Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR

Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku
aktualizováno 09.03.2018, 00:03 | 09.03.2018, 00:03 | doma.cz

Herce Vuka Čelebiće může znát především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu zákeřného Roberta, který dokáže jít přes mrtvoly. Co si na nás Robert ještě vymyslí? A má Vuk s Robertem něco společného?

O SERIÁLU ULICE:


Máte něco společného s vaší seriálovou postavou?

Přemýšlím, přemýšlím. Rád nosím obleky, občas jsem stejně výřečný, máme stejnou zálibu v dobrém jídle. Nic víc mě momentálně nenapadá.

 

Jak se vám hraje takto negativní postava? A jak na to reagují lidé?
Negativní postavy se mi hrají často lépe než ty kladné. Ne proto, že bych souhlasil s jejich činy a charaktery, ale proto, že je zajímavým úkolem proniknout do jejich temných duší. Lidé reagují překvapivě příjemně. Čím dál víc se jim daří rozlišovat mezi postavou a hercem.

 

Prasknou na Roberta jeho podrazy a zálety? Co na to Adriana? A kam je Robert schopen zajít, aby ji obral o peníze a dům?
Robert se pohybuje na velice tenké hraně, kde se mu zatím dařilo všechno okecat. Ale riskuje víc a víc. Adriana mu zatím bezmezně věří, i když ji pomalu odstřihává od její celé rodiny. A co se ambicí a peněz týče, Robert nezná hranice, kam se může zajít. Máte se na co těšit.

 

Seriál Ulice: Co Robert prozradí Adrianě o své rodině?
(Foto: TV Nova)

 

Proč vlastně Robert neřekl Adrianě, že přišel o práci?
Pro každého chlapa je těžké přiznat před manželkou, že přišel o práci. U Roberta jde navíc o velice nepříjemné okolnosti, které kdyby teď přiznal, tak by ztratil u Adriany svoji zářnou auru. V ten správný okamžik jí to ale poví, samozřejmě po svém a svou značně upravenou verzi.

 

Vyjdou Robertovi čachry s Mastným? A nebude mít Robert špatné svědomí z toho, co provedl Světlaně?
Čachry vyjdou hlavně Mastnému. Co se Světlany týče, Robert začne dokonce i výčitky pociťovat, hlavně jestli to nepřehnal. A dokonce bude mít i sám nahnáno, což u něj tak časté není. Světlaně to zavaří ještě víc. To, co jste viděli minulý týden, byl jen začátek.

 

Bude mít Robert další románky?
Robert je otevřen všem novým příležitostem - i co se žen týče. Nikdy věrný nebyl, takže si můžete sami domyslet, jak to bude dál.

 

Kdy se v Ulici objeví "sestřenice’" Ája?
Objeví se, objeví, ale kdy to bude, to vám ještě neprozradím.

 

Vrátí se Robert na radnici?
Když Robert odcházel, sliboval, že o něm neslyší naposledy. A svůj slib splní. Ještě o něm uslyší. A taky ho na radnici i uvidí.

 

Seriál Ulice: Co už je na Světlanu moc?
(Foto: TV Nova)

 

O NATÁČENÍ:

 

Jak se vám natáčejí postelové scény?
Natáčet postelové scény není tak jednoduché, jak se může zdát. Představte si, že máte v ložnici dalších 30 lidí, 3 z nich mají kameru, 2 tága s mikrofony, pak tam jsou maskérky, osvětlovači..., celé to vede režisér, spousta dalších lidí se kouká na pomocné obrazovky. Jak by se intimní scény točily vám?

 

Rozumíte si s představitelkou Adriany i v soukromí?
Se Šárkou si rozumím velice dobře, jsem rád, že to hraji zrovna s ní. Známe se už ze školy.

 

Seriál Ulice: Jak to má Robert s Adrianou?
(Foto: TV Nova)

 

Oslovujete se s kolegy herci na place, třeba mezi dvěma scénami, jménem občanským, nebo raději používáte seriálová jména, aby se vám to pak při ostrém natáčení nepletlo?
Mám jednu vtipnou historku. Líčil jsem se v maskérně, přišel tam Pavel Novotný, představitel Radka Mastného, a omylem mi vzal můj text. Potřeboval jsem rychle zareagovat, takže jsem ho oslovil: "Pane Mastný!" Beze slov se ke mně vrátil, podal mi scénář a pravil: "Ještě jednou mě oslovíte pane Mastný, tak vám dám ránu. A já mám ještě páru."

 

Jak probíhá natáčení? Nechávají vás režiséři trochu improvizovat?
Na natáčení nám většinou režisér řekne svou představu a při zkouškách nás nechá zkusit si to podle našeho vlastního pocitu. Pak většinou opravuje konkrétní nesrovnalosti. Objeví-li se nějaký neobvyklý úkol, nechá nás i improvizovat.

 

O OSOBNÍM ŽIVOTĚ:


Odkud pocházíte?
Po otci jsem původem z Černé Hory, odtud jméno Vuk, které znamená vlk. Po matce jsem Čech.

 

Kde se vaše rodiče potkali? Jste Čech jak poleno, nebo vás to táhne na jih?
Můj otec studoval dramaturgii na DAMU a s mojí matkou se potkali v univerzitní knihovně. Jinak si velice stojím za oběma svými původy. Kdysi jsem vtipkoval, že kdyby Praha byla v Černé Hoře, byl bych úplně doma.

 

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byl malý kluk?
Měl jsem rád zvířata, uvažoval jsem o práci, ve které bych s nimi mohl pracovat. Ale pak mě svedlo umění.

 

Hrajete radši v divadle nebo v televizi?
Jedná se o úplně jiný způsob hraní. V divadle se jedná o daný okamžik, který pokaždé znovu vzniká, v televizi je zase navždy zaznamenán. Obojí má své klady a půvaby. A je dobré, když herec může dělat obojí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Anežka Rusevová: Kamila ještě zasáhne do děje! ROZHOVOR
Kryštof Rímský: Vrátí se do Ulice Monika? ROZHOVOR
Matyáš Valenta: Jak to bude mít Franta se Skyler? ROZHOVOR

 

Děláte nějaký sport?
Dělám různé sporty, ale žádnému se nevěnuji intenzivně. Spíš podle příležitosti. Rád plavu, šermuji, jezdím na koni a cvičím jógu.

 

Jaké je vaše oblíbené jídlo?
Rád připravuji raw kuchyni, ale občas si rád dám i pořádny steak.


Máte děti?

Mám dvě dcery, Esterku a Isabelku. Jsou to úžasní, krásní andělé.

 

Celý rozhovor s Vukem Čelebićem naleznete zde.

1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Deny 10:20 18.03.2018
Souhlasím také se už na ulici nekoukám.Vše moc natahujou takovej Robert Jindra,Mastný atd.mi seriál uplně zkazili.Doufám že režisér vyhoví většině lidí a s tima šmejdama něco udělá
l.batkova 18:51 16.03.2018
souhlasím,nuda,přepínám také,mi češi jsme všímaví a dávno by sním někdo zatočil........
Jiřina 21:08 12.03.2018
Taky už mě nebaví ten Mareček,myslím,že je tam už moc dlouho a pořád.O Robertovi nemluvě,jen se to všechno moc natahuje,konečně by měl taky dostat lekci,aby se to někam posunulo.Vždycky jsem se těšila,ale už to není ono.všechno se moc dlouho rozmazává.
AlenaS 17:27 12.03.2018
Souhlasím s předcházejícími názory.U Ulice jsem si dříve oddychla a pobavila se, ale teď je to samé psycho, jeden větší hajzl než druhý, podrazáci a spolek blbců např. jako je Adriana. Větší blku jsem neviděla. Už to není seriál z normálního běžného života a oddychový. Tento seriál přestávám sledovat, protože se mi z něj dělá špatně. Jen se divím, že dokáže někdo takhle zpotvořit dobrý seriál. V téhle těžké době je z něj na zvracení. Takže sbohem seriále. Už nikdy víc.
14mikl 13:10 11.03.2018
No viděl jsem úryvek,kde se jezdí do Mořkova přes Vsetín.No tak to je soudruzi z Prahy trochu vedle.Je vidět,že národ opravdu nemá co na práci než sledovat oblbování a pak jsou jak ovce na pastvě.
dea 08:25 11.03.2018
Taky mi tam vadí, myslela jsem, že tam bude chvilku a bohužel tam má stále větší prostor. Na šmejdy jako Robert nebo Mastný jsem alergická, taky uvažuju, že se na Ulici přestanu dívat. Je to škoda, ale co je moc, je moc. Navíc ještě ten odpornej starej Mareček, ten mi taky pije krev. Nějak nám tu Ulici pokazili. Holt si budem muset najít nějakou náhradu.
beru 22:56 09.03.2018
No,už mi tam hrozně moc vadí a pasáže s ním čím dál častěji přepínám a obávám se,že ho tam chtějí nechat hodně dlouho,tak asi budu muset přestat na Ulici koukat,on má i vizáž hajzla.