Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtyřicetiletý herec, který v neděli zemřel při tragické autonehodě, měl krásnou dceru Meadow Rain, která je nyní v šoku asi nejvíc! V patnácti ztratila otce, který pro ni byl vzorem i kamarádem.

Zesnulý herec Paul Walker (40) po sobě zanechal patnáctiletou dceru!

Paul Walker s dcerou
zdroj: Facebook official Paul Walker s dcerou
aktualizováno 02.12.2013, 11:58 | 02.12.2013, 10:39 | TN.cz / pet

Čtyřicetiletý herec, který v neděli zemřel při tragické autonehodě, měl krásnou dceru Meadow Rain, která je nyní v šoku asi nejvíc! V patnácti ztratila otce, který pro ni byl vzorem i kamarádem.

Patnáctiletá blondýnka měla svého slavného otce velmi ráda. Meadow Rain Walkerová proto nyní prožívá nejtěžší chvíle svého života. "Meadow je z tragických zpráv přirozeně velmi rozrušená. Ale má okolo sebe svoji rodinu. I tak to pro ni ale budou těžké časy," řekl zdroj serveru Showbizspy.com.

 

Paul Walker
(Foto: Isifa / Facebook)

 

Hvězda filmů Rychle a zběsile Paul Walker měl dceru Meadow, když mu bylo dvacet pět let, s tehdejší milenkou Rebeccou McBrainovou. Walker měl ze své dcery radost, ale bylo mu líto, že tak rychle vyrostla.

 

Zemřel Paul Walker - 1
(Foto: isifa.com)

 

Hvězda zemřela v sobotu u Los Angeles při automobilové nehodě. Podle prohlášení z jeho oficiální facebookové stránky seděl Walker ve chvíli nehody na sedadle spolujezdce ve voze svého přítele. Oba měli namířeno na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide, která pomáhá lidem zasaženým tajfunem na Filipínách.

 

Poslední FOTO před smrtí: Walker nasedá do Porsche a za 30 minut bude KONEC

 

Podle policie hrála při nehodě roli vysoká rychlost. Láska k autům a závodům se mu tedy paradoxně stala osudnou. Hercovou smrtí je zdrcen i jeho kolega Vin Diesel. Ten na Walkerovu adresu řekl: "Brácho, budeš mi chybět! Jsem totálně beze slov. Do nebe přišel nový anděl. Odpočívej v pokoji."

 

6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

000apollo 07:53 05.05.2014
Každého člověka je škoda.Jenže ti slavní někdy samou rozežraností neví co už by.
paul 19:32 14.12.2013
drž hubu ty p-ičo skus si přijit o otce
miska 12:22 02.12.2013
delate jak kdyby byla jedina, ktera v podobnym veku ztratila tatu