Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máte rádi pistácie? Pak nejspíš budete patřit k většině lidí, kteří po vyloupnutí jádra skořápku ihned vyhodí do koše. To je ale chyba!

DIY: Skořápky od pistácií nevyhazujte, vykouzlí krásnou jarní dekoraci

Pistácie kytičky - 4
zdroj: YouTube.com Pistácie kytičky - 4
aktualizováno 28.02.2017, 00:23 | 28.02.2017, 00:23 | niž

Máte rádi pistácie? Pak nejspíš budete patřit k většině lidí, kteří po vyloupnutí jádra skořápku ihned vyhodí do koše. To je ale chyba!

Kdo by neznal ty malé polorozpukané oříšky, které jsou krásně zelené a mají jedinečnou chuť? Pokud i vy máte rádi pistácie, měli byste vědět, že vyhazovat jejich skořápku je velká škoda.

 

Ptáte se, k čemu by vám taková skořápka byla? Stačí se podívat na video a bude vám to jasné jako facka!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Skořápky od vajec do koše nepatří!? 3 neuvěřitelné triky, jak se dají využít
Louskejte oříšky! Prodlouží vám život a zamezí rakovině!!
Vlašské ořechy: afrodiziakum ze stromu

 

Šikovná žena ve videu vám poradí, jakou krásu si můžete ze skořápek pistácií vyrobit. Stačí si skořápky nabarvit, udělat z tvrdého papíru podložku a pomocí lepidla nebo lepicí pistole skořápky nalepit tak, aby z nich vznikla krásná kytička. Můžete tak jednoduše vykouzlit nápaditou ozdobu do domácnosti a nebude vás to stát ani korunu (pokud tedy doma máte vteřinové lepidlo a barvičky).

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře