Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tyčinky do uší se najdou skoro v každé domácnosti. Nejčastěji je používáme na čištění uší. Ale jejich použití je mnohem širší.

Zázračné tyčinky do uší: Zřejmě netušíte, na co všechno je můžete použít.

Uchošťoury
zdroj: Thinkstockphotos Uchošťoury
aktualizováno 18.04.2017, 00:18 | 18.04.2017, 00:18 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Tyčinky do uší se najdou skoro v každé domácnosti. Nejčastěji je používáme na čištění uší. Ale jejich použití je mnohem širší.

Portál Experthometips zveřejnil tipy, kde všude je můžete využít.

 

1. Nanášení rtěnky

 

Častým požíváním se rtěnka opotřebuje a její nanášení může být komplikovanější. Pokud se vám nedaří nanést rtěnku rovně, použijte tyčinku do uší. Stačí ji potřít rtěnkou a projít s ní po okrajích úst.

 

2. Zvětšení řas

 

Pokud vás trápí krátké a řídké řasy, tyčinky do uší vám mohou pomoci váš problém vyřešit. Před použitím řasenky naneste pomocí tyčinky na řasy pudr. Řasy budou tlustší a budou vypadat hustší.

 

3. Vyčištění klávesnice

 

Hadrem se klávesnice nevyčistí důkladně. Abyste měli čistě i mezi tlačítky, použijte tyčinky. Ty vyčistí i menší prostory, kam se hadr nedostane.

 

4. Důkladná hygiena nejmenších

 

Tyčinky do uší můžete použít i při hygieně vašich nejmenších. Použitím tyčinky vyčistíte malé prostory mezi jejich prsty na nohou.

 

 

5. Čisté brýle

 

Tyčinkami zvládnete vyčistit hravě i rohy vašich brýlí. Už vás více nemusí trápit prach usazený u rámu.

 

6. Opravení make-upu

 

I vám se občas podaří vyjít s linkou na oči mimo oka? Stačí, když si namočíte tyčinku do odličovacího mléka a projdete po nevydařeném místě.

 

7. Vyčistěte si sluchátka

 

Hodně z nás si sluchátka nečistí, ale věděli jste, že se na nich drží velké množství bakterií? Tyčinkou namočenou v dezinfekčním prostředku přejeďte po reproduktoru a zbavte se usazené špíny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

50 rad, jak využít obyčejný ocet v kuchyni, koupelně i před zrcadlem
10 chytrých triků, jak využít ústní vodu v domácnosti!
5 úžasných triků, jak využít při úklidu pěnu na holení

 

8. Naneste si umělé řasy

 

Tímto jednoduchým způsobem se již více nemusíte trápit při nanášení umělých řas. Tyčinku namočte do lepidla a přejděte ní po očním víčku. Pak stačí už jen nalepit řasy.

 

9. Vyčistěte si šperky

 

S tímto trikem už více nebudete muset chodit k zlatníkovi. Tyčinka vyčistí i malá místa na náušnicích či náhrdelníku, aniž by je poškodila.

 

10. Krásné nehty

 

Toužíte po krásných nehtech, ale nevíte, jak toho docílit? Použijte tyčinku na kreslení a změňte vaše nehty k nepoznání.

1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ilona 11:22 26.06.2017
Také proboha, jak se prosím používá tyčinka na kreslení a mění nehty k nepoznání ?
Monika 22:10 21.04.2017
Kdo to proboha psal?! I vám se občas podaří vyjít s linkou na oči mimo oka? Stačí, když si namočíte tyčinku do odličovacího mléka a projdete po nevydařeném místě. ...