Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaro s sebou kromě sluníčka a rozkvetlých stromů přináší také jednu nepříjemnost. Jarní únavu.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

5 tipů, kam vyrazit na prodloužený víkend

Slevydnes
zdroj: oficiální zdroj Slevydnes
aktualizováno 07.04.2017, 00:00 | 07.04.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Jaro s sebou kromě sluníčka a rozkvetlých stromů přináší také jednu nepříjemnost. Jarní únavu.

 Možná už jste zažili ten stav, kdy máte problém vstát z postele. A přesně v této době uděláte nejlépe, když si sbalíte kufr a vyrazíte někam na wellness. Za pár dní načerpáte nové síly a pak se opět vrhnete do své práce.

Státní svátky, které nás teď čekají

Prodloužené víkendy
už ťukají na dveře. Letos si o Velikonocích užijeme volno už v pátek a tradičně v pondělí. I květnové volné dny vyšly výhodně na pracovní týden. Ve kterých dnech si můžete zasloužený odpočinek dopřát?

14.4.2017 Velký pátek
17.4.2017 Velikonoční pondělí
1.5.2017 Svátek práce (pondělí)
8.5.2017 Den vítězství (pondělí)

Nejvyšší čas poohlédnout se po nějaké té mini dovolené, co říkáte? Než začnete po zájezdu pátrat, na chvíli se zastavte a popřemýšlejte: Jak se právě teď cítíte? Srší z vás energie a chcete se někde pořádně vyřádit? Nebo je vám naopak pod psa a potřebujete trošku dobít baterky?

Neplaťte zbytečně moc

Aby na váš třídenní pobyt po ČR nepadla půlka výplaty, prohledejte portál Slevydnes.cz. Najdete tam mraky zlevněných zájezdů. V průměru ušetříte 50 % z celkové ceny, a to už je slušná částka. Pro perfektní odpočinek jsou nejideálnější pobyty s neomezenými wellness procedurami. Pro inspiraci vám přinášíme 5 tipů, kam můžete vyrazit:

1. Lázně

Dávno odzvonilo dobám, kdy si lidé jezdili do lázní léčit bolavá záda a klouby. Dnes si sem jezdí prostě odpočinout. Úplně vypnout. Rozdíl oproti léčebným pobytům je v tom, že vám zde stačí strávit pár dní. Zajdete si na masáž, dopřejete si zábal, půjdete na procházku a večer si pochutnáte na delikátní večeři. Nezní to skvěle?

2. Morava

Slibujete si od svého pobytu v ČR dobré víno, krásnou přírodu a pohodičku? Vydejte se na Moravu, ihned si ji zamilujete. Rozhodně tu navštivte Lednicko-valtický areál, patří k nejkrásnějším místům u nás. Na okamžik budete mít pocit, že jste se ocitli v pohádce. Zkuste si tu půjčit kolo a projeďte na něm celé okolí.

3. Jižní Čechy

Český Krumlov, zámek Hluboká, úchvatné rybníky… To jsou Jižní Čechy. Jestli chcete překvapit svého partnera romantickým zážitkem, vezměte ho právě sem. Budete se společně potulovat středověkými uličkami v Českém Krumlově, mávat na vodáky a poslouchat pouliční kapely. Jižní Čechy dokážou dodat jiskru každému vztahu.

4. Jeseníky

Jeseníky uspokojí adrenalinového nadšence i milovníka wellnessu. Najdete tu hned několik lázní: Priessnitzovy, Dolní Lipová a Karlova Studánka. Jestli vám lázně nic neříkají a k životu potřebujete pořádnou akci, čekají tu na vás lanová centra, minikáry nebo cykloturistika. Až si budete vychutnávat krásu Jeseníku, nezapomeňte se zajet podívat na zámek Jánský Vrch nebo do skanzenu Zlatorudné Mlýny ve Zlatých Horách.

5. České hory

Možná vás ze všeho nejvíce láká příroda, skalnaté hřebeny, lesy, vodopády a vyhlídky. Právě pro vás bude nejlepší volba, když se o prodlouženém víkendu vydáte na některé z českých hor. Kam? To záleží jen na vás, ale určitě nebudete zklamáni návštěvou Krkonošského národního parku. Věděli jste, že zde kvete více než 1 300 druhů rostlin?

Ať už se v rámci svého pobytu v ČR vydáte kamkoliv, nechte veškerou práci doma. Neberte si počítač, vypněte si notifikace v telefonu a vychutnejte si svůj volný čas naplno. Občas to potřebuje každý. I vy.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení