Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Již 24. a 25. března 2017 se bude konat 8. ročník konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ

Equal Pay Day
zdroj: oficiální zdroj Equal Pay Day
aktualizováno 17.03.2017, 00:00 | 17.03.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Již 24. a 25. března 2017 se bude konat 8. ročník konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ.

Konference ŽENY SOBĚ nabízí inspiraci a sdílení ženského „know-how“ jak uspět. Na páteční část, jejímž poselstvím je naprostá nezbytnost změny v chování firem i žen samotných v oblasti rovných příležitostí, navazuje sobotní praktická část, kdy bude 60 žen českého byznysu předávat své zkušenosti ostatním ženám. Ženy pozitivně hodnotí tuto konferenci zejména z důvodu velmi rychlého posunu v osobním rozvoji. Mluví se tu otevřeně o obavách, překážkách i způsobu, jak je zvládnout.

Equal Pay Day
(Foto: oficiální zdroj)

Ženy, které si vyberou svoje téma a přihlásí se ke konkrétní mentorce, tu dostanou možnost ptát se nebo jen poslouchat, ale jak potvrzují účastnice, každá si odnáší něco konkrétního – energii, inspiraci nebo jasnější plán, jaké budou její příští kroky. Mentorky se tu formou speed mentoringu dělí s ostatními u kulatých stolů o svůj příběh, o svou cestu k úspěchu. Ženy se ptají, jak být úspěšná, spokojená a mít čas na rodinu. Jak se posunout, jak najít odvahu ke změně. Přicházejí sem ženy z firem, které hledají inspiraci, jak uspět v tvrdém prostředí mužské konkurence, jak vyjednávat se zaměstnanci nebo o vlastní kariéře, jak efektivně řídit týmy nebo se jen chtějí podívat, jak to dělá někdo jiný někde jinde. A někdo se tu prostě jen osvěží díky zajímavým setkáním a jiskřivé energii. Jak říká Lenka Šťastná, prezidentka pořádající neziskové organizace Business & Professional Women: „Když ženy táhnou za jeden provaz, dokážou neuvěřitelné věci.“ A tato konference je toho jasným důkazem.

Equal Pay Day
(Foto: oficiální zdroj)

Pátek je věnován konferenci, panelovým diskuzím i argumentačním duetům. A protože se společnost na muže a ženy nedělí, ale skládá se z nich, jsou hosty pátečního programu i úspěšní muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a vždy obohacující.

Sobota je pak už plně ve znamení žen. Kulaté stoly začnou v 9 hodin ráno a postupně bude možné získat informace až od 5 mentorek v jednom dni. Každá z nich si připravila téma, které by s ostatními ráda sdílela a které, jak věří, může ostatním pomoci. Mezi mentorkami 8. ročníku budou například generální ředitelky českých i nadnárodních firem, významné podnikatelky a dále třeba Markéta Fialová, moderátorka TV Nova, Lucie Borhyová, moderátorka TV Nova a mnoho dalších zajímavých tváří.

Equal Pay Day
(Foto: oficiální zdroj)

Akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je benefiční akcí neziskové organizace Business & Professional Women CR, která podporuje ženy celoročně. Účastnice konference formou tomboly vyberou prostředky pro Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce, jehož patronkou je Lucie Borhyová.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení