Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Peníze často ovlivňují náš život a mají velký vliv na jeho kvalitu. Někdy jich však máme příliš málo ke splnění našich snů, nebo i k řešení náhlých problémů a krizových situací. A pak přichází na řadu úvěry. Věděli jste, že úvěr má každý třetí Čec...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak získáte on-line úvěr bez obtíží?

Pujckomat
zdroj: oficiální zdroj Pujckomat
aktualizováno 13.03.2017, 00:00 | 13.03.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Peníze často ovlivňují náš život a mají velký vliv na jeho kvalitu. Někdy jich však máme příliš málo ke splnění našich snů, nebo i k řešení náhlých problémů a krizových situací. A pak přichází na řadu úvěry. Věděli jste, že úvěr má každý třetí Čech? Není se proto za co stydět a čeho se bát.

Nejsnazší a nejrychlejší cestou k penězům nebankovní půjčky. Jak je získat bez obtíží? Zaměřte se na následující druhy půjček a jejich parametry.

Půjčky bez doložení příjmu

Ideálním řešení pro ty, kteří mají nízký nebo nepravidelný příjem, je úvěr bez doložení příjmu. Nese totiž s sebou výhody, které vám umožní jej získat. Díky tomu je tento druh půjčky dostupný naprosto všem od zaměstnanců přes podnikatele až po důchodce, studenty a ženy na mateřské dovolené.

➔ Nemusíte dokládat výpis od svého zaměstnavatele
➔ Není třeba výpis z bankovního účtu

Jediné, co budete potřebovat je požadovaný minimální věk 18 let a průkaz totožnosti. Další náležitosti si určí poskytovatel.

První půjčka zdarma pro nové zákazníky

Peníze vám z nebes sice nespadnou, někteří poskytovatelé nebankovních úvěrů však nabízejí první půjčku zdarma pro nové zákazníky. Vyzkoušíte si tak služby dané společnosti, aniž byste museli platit poplatky předem, počítat s úrokovými sazbami nebo se bát jiných nástrah smlouvy. Důležité však je včasné splácení, abyste se vyhnuli případným sankcím.

Tyto půjčky na zkoušku se však týkají jen omezeného množství peněz v řádu tisíců korun. A záleží na jejich poskytovatelích, zda po vás bude vyžadovat doložení příjmu, nebo bude chtít nahlédnout do registru dlužníků.

Půjčky bez registru SOLUS

Máte zápis v registru dlužníků, jako je SOLUS a další? Vydejte se cestou on-line půjčky, u níž není nahlíženo do žádného seznamu dlužníků. Ať už je vaše platební minulost jakákoliv, nebude mít vliv na současnost. Vyvarujete se nástrahám, které zápis v registrech přináší, jako je například vyšší úrok pro dlužníky.

Půjčky bez ručitele a zástavy

Jednou z podmínek úspěšného získání půjčky jeho absence ručitele či zástavy. Jen málokdo vám totiž bude chtít ručit vlastním majetkem, natož abyste to dělali vy sami a riskovali, že v případě potíží přijdete o střechu nad hlavou.

Pokud nepotřebujete půjčit velkou částku a nechcete ničím ručit, soustřeďte se na půjčky, které sjednáte i bez zástavy. Mezi nebankovními společnostmi jich je celá řada. Jsou označeny jako:

➔ Půjčky bez registru
➔ Půjčky bez zajištění nemovitosti

Zaměřte se na nejschvalovanější půjčky

V neposlední řadě byste měli přistoupit pouze na takové služby, které mají vysoké procento schválení a dobré hodnocení. Právě u takových budete mít šanci, že je úspěšně získáte a jejich průběh bude bez problémů. Hodnocení úvěrů můžete najít na internetových srovnávačích.

Až si najdete tu pravou půjčku pro vás, stačí jednoduše vyplnit on-line žádost a po jejím schválení si počkat na peníze, které vám během dnů, možná i hodin či minut dorazí na účet. Nečeká vás žádné omezování, návštěvy vzdálených poboček nebo náročné papírování a ztráta drahocenného času. Novodobé půjčky totiž vyřídíte z pohodlí domova pomocí internetu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení