Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hledáte v Praze místo, kde budou Vaše děti šťastné, kde budou moci běhat na čerstvém vzduchu a zároveň mít blízko za kamarády? Máme pro Vás seznam nejlepších pražských lokalit se zaměřením na kvalitní život nejen Vás, ale i Vašich děti.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Kde v Praze vychovat šťastné a zdravé děti? Tipy na bydlení.

HomeSweetHome
zdroj: oficiální zdroj HomeSweetHome
aktualizováno 02.03.2017, 16:21 | 02.03.2017, 11:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Hledáte v Praze místo, kde budou Vaše děti šťastné, kde budou moci běhat na čerstvém vzduchu a zároveň mít blízko za kamarády? Máme pro Vás seznam nejlepších pražských lokalit se zaměřením na kvalitní život nejen Vás, ale i Vašich děti.

Ráj pro milovníky přírody a klidu

Preferujete klidnější lokalitu, kde můžete vyrážet na delší procházky do přírody s celou rodinou? Pokud navíc milujete sport, je pro vás ideální Praha 5 nebo 6. V těsné blízkosti máte opravdové přírodní skvosty, jako je Prokopské údolí, Šárka nebo Cibulka. V těchto úžasných lokalitách získáte vytoužený klid a zároveň budete mít všude blízko. Velmi se nám líbí v této oblasti dům níže na obrázku, který má v nabídce k prodeji pražská realitní kancelář HomeSweetHome za 14 950 000 Kč. A pokud se Vám nechce hned utrácet 15 milionů, podívejte se na možnost koupě bytu. Výhoda je, že jsou v docházkové vzdálenosti od stanic metra nebo autobusů. Vaše děti budou západ Prahy milovat.

Domov tam, kde se pořád něco děje

Jestli milujete vysoké architektonické domy s úzkými okny a zdobením na fasádách, vaším snem bude bydlení v centru. Všude se dostanete pešky a nikdy se nebudete nudit. Kultura na vás čeká doslova za rohem. Večeřte v luxusních a vyhlášených restauracích. Byty v této neobyčejné lokalitě Vás nadchnou svojí neopakovatelnou atmosférou. Vysoké stropy, ohromující výhled na hlavní město a zvučná adresa. Vychovávejte svoje děti v kulturně bohaté lokalitě v centru dění. A pokud byste snad měli zájem o opravdu královské lože v Pařížské ulici, na www.HomeSweetHome.cz si vyberete. Ano, skutečně nabízejí k pronájmu to, co vidíte níže na obrázku.

HomeSweetHome
(Foto: oficiální zdroj)

(Byt k pronájmu z nabídky realitní kanceláře HomeSweetHome)

Relax u vody? Jde to i v Praze

Vždycky jste si přáli bydlet kousek od vody? Možná dokonce přemýšlíte, že si koupíte vlastní loď. Potom nesmíte minout exkluzivní lokalitu v těsné blízkosti Vltavy-Holešovice a Libeň.
Vyrazte v létě s dětmi k vodě a natáhněte se na pláž. K řece to budete mít jen pár kroků. Kromě vynikající občanské vybavenosti (školy, školky, hospůdky, obchody, restaurace), získáte také perfektní dopravní dostupnost do centra. Potřebujete se na něco zeptat? Máte specifické požadavky? Kontaktujte přímo HomeSweetHome.cz a jejich odborníci Vám rádi poradí. Dokonce je můžete navštívit osobně a to na pobočkách v Praze a v Plzni.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení