Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Huawei představuje limitovanou edici exkluzivního telefonu P9, tentokrát v nebesky modré barvě.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Krásný a elegantní telefon Huawei P9 v limitované edici Blue

Huawei
zdroj: oficiální zdroj Huawei
aktualizováno 01.12.2016, 00:00 | 01.12.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Huawei představuje limitovanou edici exkluzivního telefonu P9, tentokrát v nebesky modré barvě.

Stylový telefon Huawei P9 je nyní dostupný v omezeném množství v modré barvě. Elegantní kovové tělo v minimalistickém designu představuje luxus na dosah vaší ruky. Díky bezchybnému duálnímu fotoaparátu můžete pořizovat unikátní fotografie, které si na precizním FullHD displeji můžete prohlédnout v jejich reálné kvalitě.

Huawei

Duální fotoaparát vyvinutý s legendou Leica
Model P9 je vybaven revolučním duálním fotoaparátem – dvakrát 12 MPx, který byl vyvinut s legendární německou firmou, Leica. Naplno využívá jejich dlouholeté zkušenosti s fotografií a za pomoci geniálního zpracování obrazů vytváří svým uživatelům zcela nový fotografický zážitek. Vysoce kvalitní snímky fotoaparát pořizuje s větší rychlostí, stabilitou a přesností, a to i v černobílém provedení. Součástí výbavy telefonu je také přední 8 MPx fotoaparát, díky kterému pořídíte dokonalá selfie.
Huawei
(Foto: oficiální zdroj)

Špičkový FullHD displej a ultrarychlé nabíjení
Huawei P9 je nejen nabitý technickými funkcemi, ale i jeho designové zpracování předčí vaše očekávání. Lehké kovové tělo vyrobené z leteckého hliníku a hranami obroušenými diamantem spolu s kvalitním FullHD displejem dodává modelu P9 velmi luxusní vzhled, bez kompromisů vůči odolnosti a kvalitě. Revoluční nabíječka nabije telefon za pouhých třicet minut na více než tři hodiny sledování videa nebo na 10 hodin volání.
Huawei
(Foto: oficiální zdroj)

Všechna vaše data v bezpečí
Součástí Huawei P9 je také 3D čtečka otisku prstů, zabudována na zadní straně telefonu, která zajišťuje další rozměr zabezpečení oproti běžným čtečkám. Vaše osobní data jsou tak chráněna na té nejvyšší úrovni, kdy při ověřování vaší identity je totiž zkoumána nejen struktura 2D struktura vašeho otisku, ale také hloubka jednotlivých kapilár.
 
Huawei
(Foto: oficiální zdroj)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení