Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nesnášíte každodenní mytí nádobí? Prozkoumejte pádné důvody, proč si konečně pořídit automatickou myčku.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

SNADNÁ, EFEKTIVNÍ A ZÁŘIVÁ CESTA K ČISTÉMU NÁDOBÍ

Finish Siemens
zdroj: oficiální zdroj Finish Siemens
aktualizováno 14.11.2016, 00:00 | 14.11.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Nesnášíte každodenní mytí nádobí? Prozkoumejte pádné důvody, proč si konečně pořídit automatickou myčku.

Ruční mytí nádobí může být jednou z příčin disharmonie ve vaší domácnosti. Chcete se už jednou provždy zbavit hádek na téma, kdo umyje nádobí po obědě? Vysvětlíme vám, proč je koupě myčky jediným správným rozhodnutím.

Šetříme, kde se dá

Už dávno není žádným tajemstvím, že ruční mytí nádobí spotřebovává více energie než myčka. Oproti ručnímu mytí spotřebovávají myčky mnohem méně vody – na ruční mytí je zapotřebí až sedmkrát více vody než na běžný cyklus v myčce. Čím méně vody se spotřebuje, tím méně elektřiny je zapotřebí k jejímu ohřevu. Myčky rovněž zahřívají vodu účinněji, což znamená menší tepelné ztráty než při ohřívání vody v kotli a jejím přenosu do dřezu. Myčka je navíc izolovaná, aby se zamezilo ztrátám tepla z vnitřního prostoru. První pádný důvod, proč myčku používat!

Finish Siemens
(Foto: oficiální zdroj)


Hygiena, kterou oceníte

Jedním z dalších klíčových důvodů, proč přejít na mytí nádobí v myčce, je hygiena. V myčce lze použít vyšší teplotu vody, než jsou naše ruce schopné zvládnout. Spolu s účinným přípravkem na mytí, jako jsou např. tablety Finish Quantum Max, se jedná o ideální způsob, jak ochránit svou rodinu před škodlivými mikroby a bakteriemi, které se hromadí v houbičkách na nádobí nebo v kuchyňských utěrkách.

Vysoký lesk beze skvrn

Díky čisticím přípravkům a vysoké teplotě vody docílíte toho, že nádobí myté v myčce bude mít nádherný lesk a bude beze skvrn po zaschnutých kapkách vody, stejně jako by tomu bylo po ručním mytí a vysušení utěrkou.

Myčka vám tedy nejen šetří čas tím, že vše udělá za vás, ale navíc spotřebovává méně vody a energie. Jako bonus bude vaše nádobí lesklejší a čistější. Další důvod, proč už se nevracet k ručnímu mytí! Pořiďte si třeba tu od značky Siemens a k nákupu získejte dárkový balíček Finish v hodnotě 1 500 Kč*! Více informací na webu: www.zarivenadobi.cz

*Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře