Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sníte o vlastním bazénu? Pojďte s námi tento sen proměnit ve skutečnost.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Vlastní bazén levně a s dárky navíc. Víme jak a kde koupit.

evision - hawaj
zdroj: oficiální zdroj evision - hawaj
aktualizováno 01.06.2017, 00:00 | 01.06.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Sníte o vlastním bazénu? Pojďte s námi tento sen proměnit ve skutečnost.

Řekneme Vám jak a kde koupíte krásný nadzemní bazén za hubičku, a ještě pár dárků jako bonus. Čtěte dále! Nejdříve však pár praktických rad.

Pořiďte si bazén “na zkoušku”

Pokud za bazén nehodláte utratit několik výplat, zaměřte se na nadzemní variantu. Za tento druh zaplatíte podstatně méně než za bazény zapuštěné do země. Mnoho lidí dělá také to, že si nejprve pořídí velmi levný bazén “na zkoušku”. Zjistí tak, zda jim vodní radovánky na vlastní zahradě přináší takové uspokojení, jaké očekávali.

Před nákupem si ujasněte několik věcí
Než se pustíte do výběru vysněného bazénu, pojďte se s námi na chvíli zamyslet:

Kam bazén umístíte?
● Jak by měl být hluboký?
● Bude do něj snadný přístup?
● Jaký tvar se vám líbí?
● Kolik do bazénu hodláte maximálně investovat?

Až najdete odpovědi na všechny tyto otázky, můžete si sednout k internetu a začít s výběrem. Prozkoumejte například nabídku firmy Hawaj, nabízí velké množství nadzemních bazénu za rozumné ceny. Nejprodávanější je nadzemní bazén Intex Prism Frame s rozměry 4,57 x 1,22 m. A kolik za svou soukromou lagunu zaplatíte? Pouze 6 999 Kč. A pokud jste náhodou alergičtí nejen na vysoké ceny, ale vadí Vám i chlor, volte určitě bazén s pískovou filtrací.

Nákupem bazénu to nekončí

O každý bazén se musíte pečlivě starat, aby vám vydržel co nejdéle. Počítejte tedy s tím, že si k němu budete muset pořídit nějakou filtraci a potřebné příslušenství. Každý druh bazénu vyžaduje jinou péči, ale dobrý prodejce vám se vším poradí. Velmi oblíbená je kartušová filtrace. V e-shopu Hawaj.cz můžete už za 8 999 Kč koupit bazén Intex Prism Frame s kartušovou filtrací. Stačí kliknout na uvedený odkaz a k tomuto bazénu získáte ještě krycí plachtu, podložku pod bazén a schůdky. Tak, slibovaný tip na výhodný bazén s dárky máte. Teď už stačí objednat a léto s bazénem je Vaše!

Bojíte se, že nedokážete bazén sestavit sami? Nemusíte. K bazénu byste měli obdržet návod v češtině a v některých případech dostanete dokonce instruktážní DVD. Postavit si nadzemní bazén je proto zhruba stejně tak jednoduché jako stavba stanu – a tu určitě zvládnete.


 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře