Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Domov je místem, kam se každý den vracíte. Měli byste ho proto mít zařízený prakticky a pohodlně.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Vybudujte si praktický a útulný domov

Seocentrum s.r.o.
zdroj: Thinkstockphotos Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 25.09.2016, 00:00 | 25.09.2016, 00:00 | Tisková zpráva
Reklamní sdělení

Domov je místem, kam se každý den vracíte. Měli byste ho proto mít zařízený prakticky a pohodlně.

Funkčnost a estetika by se zde měly vhodně doplňovat, jít ruku v ruce. Bude-li zařízení vašeho bytu plnit svoji funkci, ušetříte čas i peníze a i díky tomu se budete celkově cítit lépe. Uspořádaný domov se samozřejmě pozitivně promítne i do vaší psychiky. Ne nadarmo se říká, že kdo nemá pořádek doma, nemá ho ani ve své duši.

Kvalitní okna zabrání tepelným ztrátám

Rozhodně si proto se zařízením vašeho bytu dejte záležet. V bytě potřebujete mít například stabilní klima, abyste se tam cítili příjemně. Je to nutné, zejména pokud trpíte chorobami dýchacích cest. V každém případě se vám budou hodit bezúdržbová plastová okna. Budou velkým přínosem nejenom pro vaše zdraví, protože umožní pravidelné a dostatečné větrání, ale i pro vaši peněženku. Díky nim totiž výrazně omezíte energetické ztráty domu a uspoříte nemálo financí. V čem ještě vám plastová okna mohou pomoci?

• Mají výborné tepelně-izolační vlastnosti
• Nabízejí velmi dobrou zvukovou izolaci
• Vyznačují se tvarovou a barevnou stálostí
• V porovnání s dřevěnými okny mají minimální údržbu.

Můžete si vybírat pěti, šesti nebo sedmikomorová okna. Nebude pro vás problém ani sladit okna s celkovým architektonickým designem stavby. Můžete si totiž volit mezi různým provedením, které třeba i velmi dobře imituje dřevo. Nejde také jenom o standardní rozměry, je možné zhotovit i různá atypická okna, pokud je to nutné. Okna včetně všech doplňků tvoří jednotný harmonický celek.

Krb je jádrem bytu

Srdcem moderního bytu je krb. V současnosti už nejde o klasický krb s otevřeným ohništěm, ale krbová kamna, která se dají instalovat třeba i do paneláku. Existují různé krbové vložky. Kdo má rád například sálavé teplo, může sáhnout po sálavých a akumulačních vložkách. Takové topení je velmi úsporné, protože krb teplo akumuluje a do místnosti uvolňuje postupně v průběhu několika hodin. Nikdy tak není přetopeno. Tečkou, která uzavře design krbu v místnosti, jsou impozantní krbové mřížky, díky nimž vznikne z krbu výborný estetický dojem.

Správná vlhkost vzduchu je důležitá

Máte-li malé děti, je velmi důležité udržovat ve vašem bytě také přiměřenou vzdušnou vlhkost. Příliš suchý vzduch může totiž dráždit sliznici v dětském krku ke kašli. Proto se vám budou hodit kontrolní vlhkoměry, které dokážou sledovat vlhkost vzduchu. Stabilní vlhkost vzduchu ostatně pomáhá i vám. Díky ní nebudete mít ani vy vyschlý krk. Zároveň je stabilita jak teploty, tak i vlhkosti vzduchu důležitá pro otužování a celkový zdravotní stav. Příliš teplý a suchý vzduch je nepříjemný třeba i v noci, mnohem hůře se při něm spí.

Děti potřebují spát jako v bavlnce

Velmi důležité je prostředí v ložnici i pro vaše děti. K tomu aby dobře spaly a v noci se nebudily, pomůže i kvalitní dětské povlečení, v němž se jim bude spát jako v bavlnce, a to doslova. Jakými vlastnostmi se dětské povlečení vyznačuje?
• Dodává se ve standardním rozměru 140 x 200 cm, ale i 140 x 220 cm nebo 200 x 220 cm.

• Vyrábí se z 100% bavlny, proto je velmi příjemné na dotek a hebké k pokožce
• Většinou má zapínání na zip

Děti si mohou vybrat potisk povlečení s pohádkovými Disney motivy.

Relaxace ve formě skládání

Pro chvíle, kdy chcete doma relaxovat, odpoutat se od všedních problémů, je příjemné mít v zásobě nějakou hru. Výborný odpočinek může po celodenní honičce nabídnout pěkné 3D puzzle. Při jeho skládání si trénujete soustředění a nemáte prostor se stresovat. Zaměstnáte ruce, takže nebudete mlsat a vaše úvahy se nasměrují k tomu, kam položit další dílek puzzle. Díky tomu si dokážete dokonale vyčistit hlavu přetíženou problémy
 

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jenda 19:54 26.09.2016
Moc pěký krby mají tady http://www.flamen.cz/cz/produkty/krby/krby-teplovz... - rozhodně doporučuji kouknout ;)