Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 13.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 13.04.2017, 00:00 | 13.04.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 13.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Mars aktivuje oblast vašich peněz a majetku, a tak je čas udělat si menší kontrolu. Nic dramatického se neděje, máte na své straně Merkura i Venuši. Můžete se ale podívat na nastavení služeb u vašich účtů a investice a udělat případně menší změny.

 

Býk
Hvězdy se už umoudřily a dnes můžete cokoliv. Je poslední pracovní den, tak se věnujte zaměstnání. Po Velikonocích přijde do vašeho znamení Slunce a to vás podpoří na profesním poli, doslova zazáříte! Proto si dodělejte resty, ať vás pak nezdržují.

 

Blíženci
Všichni kolem vás mluví o velikonočních svátcích a víkendu prodlouženém z obou stran. Vám se to zase tolik nelíbí, pracovití Blíženci. Máte hlavu přeplněnou myšlenkami, které byste tak rádi co nejdříve realizovali. Nebojte se, svátky rychle utečou.

 

Rak
Dnes máte konečně šťastný den, milí Ráčci! Můžete si dovolit cokoli. V práci jde všechno bez nejmenší chybičky, doma vás mají rádi a do kapsy také nemáte hluboko. Tak proč si neužít? Dopřejte si dnes nějakou libůstku, po které už delší dobu toužíte.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Zelený čtvrtek se na vás dívá přívětivěji než včerejšek. V práci už opět každého pobavíte, možná je to i všeobecně příjemnou náladou před dlouhým volnem. Psychicky se vám ulevilo. Nezapomeňte jíst zelené potraviny a jidášky, bude vám ještě lépe.

 

Panna
Pracovní týden rychle končí, ale vás to moc nemrzí. V práci se vám daří a zvládáte být oporou kolektivu, přesto i na vás dolehlo nadšení z nacházejícího volna. Do popředí vašeho zájmu se dostávají rodinné jistoty. Chcete být svým blízkým ještě blíž.

 

Váhy
Váš pracovní rozběh vás teď plně uspokojuje. Skutečnost, že je před vámi dvojnásobný víkend, byste ještě před pár týdny přijali s úlevou. Dnes ovšem tolik nadšení neprojevujete. Nebojte se, i Velikonoce si nakonec užijete a utečou než se nadějete.

 

Štír
Na dnešek jste se opravdu těšili! Ne že by vás tak dojímaly Velikonoce, ale končí pracovní týden. Všichni kolem vás už pracují jen tak napůl, v nadšeném očekávání volna. Nemilí kolegové odjíždějí k příbuzným a tak se trochu zmírní napětí na pracovišti.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Setkání s přáteli v posledních dnech vás hezky navnadilo na domácí oslavy Velikonoc. Přesto se možná na poslední chvíli můžete rozhodnout vzít svou rodinu na výlet. Možná i do zahraničí? Není to vůbec špatný nápad! Projděte si nabídky last minute.

 

Kozoroh
Zelený čtvrtek ve vás budí rozporuplné pocity. Při pozorování kolegů a jejich všeobecného nadšení z volných dnů vás mrzí, že nikdo nezmiňuje duchovní rozměr Velikonoc. Jste snad jediní, kdo si uvědomuje, že Velikonoce nejsou jen čokoládoví zajíčci?

 

Vodnář
Konečně čtvrtek! Často si to neříkáte, ale pokud čtvrtek představuje konec pracovního týdne, stal se vaší metou. Z práce i situace v zaměstnání jste teď trochu nesví a toužíte být co nejdál. Těšíte se už dokonce i na případné návštěvy příbuzných!

 

Ryby
Využijte poslední pracovní den k revizi a řešení svých starých restů a nedodělků. Příští týden totiž vyvstane otázka financí. Možná by vás mohlo napadnout jít žádat o zvýšení platu a nevypadalo by příliš dobře, kdyby za vámi byla nedodělaná práce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře