Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 20.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 20.04.2017, 00:00 | 20.04.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 20.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Na vaše území se vrací Merkur, takže nemáte nouzi o kontakty a příjemná setkání. Nemusí se jednat jen o milostné vztahy, právě naopak. Potkáte řadu lidí, kteří budou v budoucnu nápomocni vaší kariéře a mohou se stát také vašimi nejbližšími přáteli.

 

Býk
Dnes se od vás vzdaluje Merkur, váš intelektuální Guru. Trochu tím oslabí vaše vyřídilka, úspěchy už nemusí být tak markantní. Tuto dobu si nechte na mentální odpočinek a čerpejte z toho, co jste zaseli doposud. Na pohodě vám to rozhodně neubere.

 

Blíženci
Pokud si brousíte zuby na spolupráci se zahraničím, dnešek a zítřek jsou v tomto směru nejpříznivěji nakloněny. Jste inspirativní a přitažliví a máte vrozený dar výmluvnosti, který vám otevírá všechny dveře. Komukoli můžete prakticky prodat cokoli!

 

Rak
Merkur se přesunul dál od vašeho znamení, takže si konečně trochu odpočinete. I když jste si společnost, množství setkání a návštěv opravdu velice užívali, není od věci trochu přibrzdit. Je na čase strávit nějaký čas sami se sebou a svými myšlenkami.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!
 

Lev
Ve vzduchu jsou hvězdné vrtochy, zaměřené na váš vztah s partnerem. Nepodléhejte však panice, brzy nastane obrat a dočkáte se nástupu mnohem příjemnějších událostí. Teď se obrňte trpělivostí a myslete na to, že váš partner za nic nemůže, ale hvězdy.

 

Panna
Vaše finanční oblast je bez vzletů a pádů, většinu času šlapete spíše na neutrál. Merkur s Marsem nenechají rozmařilou Venuši udělat díru do vaší peněženky, všechno co utratíte, dokážete zase velmi rychle vydělat. Navíc dokonce Fortuna vám přeje!

 

Váhy
Pokud podnikáte, může se vám dnes podařit něco významného. Hvězdy přejí rovněž reklamním akcím, prodeji výrobků a obchodování například i pomocí internetu. Ať už prodáváte nebo kupujete, mohlo by to totiž vyjít přes inzerát. Tak se dívejte kolem.

 

Štír
Mars už přestává škodit vašemu vztahu, a tak si pomalu oddychnete. Zítra skončí období občasných nedorozumění, nervozit, špatné komunikace a žárlivých scén. Do vašeho vztahu se vrátí harmonie, láska a pocit sounáležitosti. Tak jen mějte trpělivost.

 

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte!
 

Střelec
Jste rození vypravěči. Nepřemýšleli jste o literární dráze? Díky své zvýšené schopnosti podělit se o své vjemy máte kolem sebe stále zaujaté posluchače. Vaši nejbližší s vámi rádi tráví čas, radí se a s potěšením vyslechnou vaše zábavné anekdoty.

 

Kozoroh
Mars stává spojencem Pluta a přináší vám možnost setkat se s osudovou láskou! Touha a smyslnost vás v tomto období zachvátí jako lavina, nelze se z ní už vymanit! Hvězdy napovídají, že nejvíce jsou k vám v tomto čase přitahování rohatí Býci a Berani.

 

Vodnář
Starostlivá Venuše bdí rovněž jako Jupiter nad vašimi účty a nedopustí, abyste šli do mínusu. Starosti o váš rodinný rozpočet vás trápit nemusí. Buďte si jistí, že vaše bankovní konto má teď sklony k zaoblování. A na konci měsíce bude ještě lépe!

 

Ryby
Dnes je poslední den, kdy hvězdy žehnají vyřešení nějakého nedořešeného problému z minulosti. Pokud máte něco takového například s některou ze svých ratolestí, zkuste problém otevřít. Máte teď požehnanou dobu, aby se věci vyřešily v klidu a míru.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře