Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 18.5.2017 podle hvězd

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 18.05.2017, 00:10 | 18.05.2017, 00:10 | doma.cz

Čtvrtek, 18.5.2017 podle hvězd

Beran

Dnes máte skvělou konstelaci k rozmýšlení finančních aktivit, které vám přinesou nové příjmy. Hvězdy dokonce naznačují, že byste mohli získat příležitost k velmi výhodné dlouhodobé spolupráci, ze které se vám budou penízky jen sypat. Tak neváhejte!

 

Býk

Hvězdy dnes pilně korigují vaše výdaje a snaží se vám pomáhat, seč mohou. Dávají vám do vínku schopnost rozeznat, komu můžete ve spojitosti s financemi důvěřovat. Ochranná křídla samotného Slunce pak zajistí, že vaše zisky převládnou nad ztrátami.

 

Blíženci

Práce je pro vás zábava a tak si nevšimnete, že dnes výrazně posunete svoji kariéru. Hvězdy vám přejí úspěchy v různých smlouvách a dohodách. A aby toho nebylo málo, přivedou vám do cesty také zajímavé kontakty, které využijete v práci i soukromí.

 

Rak

I když vás dnes nečeká velké štěstí, bude docela pohodový den, milí Ráčci. Nepřijde žádné drama a technika, která vás v poslední době zlobila, se umoudřuje. Večer si zajděte do kina nebo na koncert a průměrný den nakonec přinese moc příjemný pocit.

 

TAROT DNE ŽHAVÁ NOVINKA!

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Lev

Pokud se chystáte na lov milostných zážitků, dnes vaší šelmí hbitosti neunikne žádná kořist! Vůbec nepřichází v úvahu, abyste po citové nebo sexuální stránce strádali. Dokonce i ti, kteří jsou single už celou věčnost, se dnes mohou úspěšně zamilovat!

 

Panna

Možná působíte na své okolí trochu moc zdrženlivě, milé Panny. Ale co je na tom špatného? Prostě potřebujete věci analyzovat, promyslet a zůstáváte nohama na zemi. Dnes vás při seznamování bude nejvíce zajímat finanční zajištění vašich nápadníků.

 

Váhy

Dnes se do popředí vašich zájmů dostávají finance. Hvězdy radí, že je vhodný den pro vyřízení záležitostí kolem úvěrů nebo hypoték. Pokud máte možnost své finanční závazky doplatit, ukáže se to jako vynikající volba. Velmi prospěje vaší budoucnosti.

 

Štír

Sice dnes nelze očekávat nějaké mimořádné události, které by směrovaly k náhlému zbohatnutí, ale nelekejte se. Hvězdy na vás nejsou vůbec přísné, spíš naopak. Nemusíte se nijak uskromňovat, protože vaše finance jsou pod nebeskou ochranou a kontrolou.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Využijte své zvýšené estetické schopnosti a touhu po vylepšení svého hnízdečka! Máte dnes šťastnou ruku při výběru dekorací. Pokud neplánujete velkou změnu, návštěva obchodu s bytovými doplňky vás bude inspirovat a hezkou maličkost si domů přinesete.

 

Kozoroh

Přišel den jako stvořený pro různá důležitá jednání a také finanční záležitosti. Hvězdy totiž bdí nad vašimi komunikačními schopnostmi a dokonce zbystřují váš úsudek. Lépe tak rozeznáte výhody a nevýhody nejrůznějších nabídek a navrhovaných smluv.

 

Vodnář

Neodkládejte finanční transakce, které plánujete. Pusťte se do nich dnes! Máte totiž vynikající formu. Pokud byste rozhodli tyto nezáživné aktivity posunout, daly by vám později daleko více práce a hvězdy nevylučují, že byste mohli udělat chybu.

 

Ryby

Monotónní práce vás dnes může ukolébat ke spánku. Raději si dejte pauzu a protáhněte se, ať nechybujete. Napravování chyb by vás později zdrželo daleko více než když jim budete předcházet. Večer si pak zakažte všechny myšlenky na práci a odpočívejte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře