Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 8.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 08.06.2017, 06:00 | 08.06.2017, 06:00 | doma.cz

Čtvrtek, 8.6.2017 podle hvězd.

Beran

Máte dnes šanci překvapivě moudrým rozhodnutím ovlivnit své budoucí příjmy a zajistit si tak daleko komfortnější budoucnost, než jste si mysleli. Všechno si však pořádně promyslete než něco podepíšete. Hvězdy vás sice chrání, ale nejsou všemocné.

 

Býk

Mezi vámi a vašimi nejbližšími proudí příznivá přátelská atmosféra! Vychutnáváte si společné požitky a aktivní diskuze, které okořeňujete svým hřejivým humorem. Nemůžete se už dočkat víkendu? Naplánujte nějaký zajímavý program pro celou svou rodinu.

 

Blíženci

Zábava, cestování, volnočasové zájmy a jiné aktivity, to vše vás dnes zajímá daleko více než práce. Není pro vás podstatné jak peníze vyděláte, ale jak je utratíte! S chutí do toho, nemusíte mít špatné svědomí, koníčky jsou důležité pro váš rozvoj.

 

Rak

Dnes se zaměřte zejména na obchodní smlouvy! V následujícím období z nich pak budete sklízet zaslouženou odměnu. Ať už půjde o profesní obchodnické záležitosti, nákup většího spotřebiče do domácnosti nebo třeba změnu banky, vše se vám podaří náramně!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Rádi byste hospodařili s vyrovnaným rozpočtem, ale pořád vám to někdo narušuje. Že se vás snaží vysát okolí může svědčit o tom, že jste v realizaci svých rozhodnutí nedůslední. Zamyslete se dnes nad tím, jestli zbytečně neutrácíte tam, kde nemusíte.

 

Panna

Daří se vám zvyšovat své příjmy a korunky přiskakují rychleji na váš účet. Dnešní nabídky spolupráce nebo zakázky mohou ještě více roztočit kolo štěstí! Neomítejte nic bez řádného promyšlení, mohli byste se zbytečně nechat připravit o nové příjmy.

 

Váhy

Máte dnes obrovský talent zazářit ve společnosti. Svou výřečností a zábavností máte šanci získat na svou stranu někoho hodně vlivného! Hlídejte si však čas! Hvězdy varují před hektičností, ukvapeností, časovým presem a z něj plynoucí nervozitou.

 

Štír

Energie máte na rozdávání, ale přesto kolem vás všechno běží jako ve zpomaleném filmu? Ve své rozjetosti prostě vykazujete daleko vyšší rychlost než vaše okolí a z toho plyne i vaše rozmrzelost a podrážděnost z pomalosti ostatních. Nestresujte se!

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Dnes nemáte svůj den, milí Střelci. No a? Každý ho občas nemá. Tak se netrapte, udělejte si volnější program, ať se zbytečně nemoříte se složitými problémy a v klidu a pohodě jej přežijete. Stačí se nepřepínat a vědět, že dnes prostě nejde všechno.

 

Kozoroh

Vaše kreativita je bezedným zdrojem, který chrlí jeden nápad za druhým a dnes vás zase posune o kus dál. Je velmi důležité, abyste to, co děláte, dělali rádi. Pak vám půjde všechno od ruky a potěšíte řadu lidí kolem sebe. A o to vám jde především.

 

Vodnář

Hvězdy se umoudřily a ode dneška jste to zase vy - vynalézaví, bystří a nadčasoví! Zejména po pracovní stránce jste neúnavní, vaše druhé jméno je Vitalita! Ale k úspěchu nestačí jen energie a elán - máte také dost inteligence, abyste vše zvládli.

 

Ryby

Hvězdy vám, nezadané Rybky, přinášejí opravdu skvělé zprávy - bláznivě se zamilujete! Váš objekt lásky vás zaujme svou smyslností a dojemnou citlivostí, sametově něžným pohledem a měkkým uklidňujícím hlasem. Budete se doslova vznášet v sedmém nebi!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře