Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 15.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 15.06.2017, 08:30 | 15.06.2017, 08:30 | doma.cz

Čtvrtek, 15.6.2017 podle hvězd.

Beran

Dnešní den byste měli věnovat papírování a zpracování nejrůznějších dokumentů, milí Berani. Hvězdy vám rády pomohou, pokud bude třeba. Hlavně ale nabádají, abyste to už déle neodkládali. I papírování patří k úspěšné práci a zas tak nudné být nemusí.

 

Býk

Od samého rána dnes nemyslíte na nic jiného než na to jedno. Na co? Však vy víte! Samozřejmě na lásku, ale více na tu fyzickou. Je to zřejmě předznamenání vyvrcholení dnešního dne - vaše emocionální a sexuální prožitky jsou dnes velice zesílené.

 

Blíženci

Kdopak dokáže dělat několik věcí najednou? Přece vy! Jste chytří, bystří, plní elánu a jedete jako namazaný stroj. Vaši nadřízení už chystají povýšení! Neusněte ale na vavřínech a hlavně - netlačte na své okolí, oni prostě tak výkonní být nemohou.

 

Rak

Tak tohle jste asi nečekali! Od rána se za vámi otáčí každý, koho míjíte. Šíříte kolem sebe auru přitažlivosti a nonšalance, jste okouzlující a sexy. Dejte si pozor, pokud jste zadaní. Velice snadno se můžete zakoukat a podlehnout chvilkové iluzi.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Soustřeďte se dnes na své finance. Ani ne tak na vedení účtů nebo bankovní služby, ale spíše na samotný zdroj vašich financí. Může totiž dojít k jeho přímému ohrožení a to zrozencem znamení Blíženců. Nepouštějte se dnes s Blíženci do žádných obchodů.

 

Panna

Díky Venuši se k vám blíží nové výdělky a to především ze zahraničí. Pokud máte vyhlídnuté nějaké investiční nabídky na finančních trzích za našimi hranicemi, rozhodně je neodmítejte. Také služební cesty využijte na maximum, určitě se to vyplatí.

 

Váhy

Dnes máte opravdu velkou šanci dostat na svou stranu někoho velice vlivného. V žádném případě se nevyhýbejte společnosti, zazáříte totiž jako oslnivý společník a lev salónů. Vaše duchaplnost a smysl pro humor okouzlí i ty nejzarputilejší škarohlídy.

 

Štír

Neusínejte čekajíc v koutku na životní příležitost. Dnes musíte jednat rychle a duchapřítomně, jen pak vám hvězdy pomohou v dosažení vašich cílů. A buďte si jisti, že dnes se brána k jednomu z těchto cílů otevírá dokořán! Nepropásněte svou šanci.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec

Ačkoli dnes cítíte daleko větší zájem o duchovno než materiálno a v podstatě téměř pohrdáte penězi, nějaké se k vám nečekaně blíží. Hvězdy napovídají, že mimořádný zisk by mohl plynout z umělecké činnosti nebo esoteriky, případně obchodu s uměním.

 

Kozoroh

Hvězdy sice prskají a snaží se vnést mezi vás a vaši drahou polovičku nějaký konflikt, vy se ale nedáte. Jen v náručí svého partnera nacházíte ten správný klid a životní jistotu. Stáváte se spojenci proti všem hvězdným provokacím a poťouchlostem.

 

Vodnář

Nezadaní, dnes se kolem sebe pořádně rozhlédněte! Pokud je poblíž nějaký Blíženec nebo Lev, je velmi pravděpodobné, že se stane vaší životní láskou. Jen vašim rodičům se to asi nebude líbit, ale to na věci nic nemění. Je to přece jenom váš život.

 

Ryby

Dnes vám dá asi nejvíce zabrat rodinné zázemí a jeho zajištění. Začínají vás pronásledovat otázky finanční budoucnosti vašich potomků a to vás nemálo vyvádí z míry. Nedramatizujte to však. Vaše situace zdaleka není tak problematická, jak se vám zdá.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře