Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 6.7.2017

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 06.07.2017, 00:31 | 06.07.2017, 00:31 | doma.cz

Čtvrtek, 6.7.2017

Beran

Zvýšená tvořivost a především vaše řečnické schopnosti stojí za vaší výbornou pozicí k vydělávání peněz a úspěchům v práci. I když je dnes volno, mohou vás napadat zajímavé myšlenky, které později využijete v profesi. Rozhodně si je zaznamenejte!

 

Býk
Dnes je velice vítána aktivita na domácím poli. Potřebujete vyřešit nebo renovovat zahradní bazén, dekorovat skalku menším vodotryskem či třeba opravit vodovodní kohoutky? Vzhůru do toho, veškeré práce a aktivity spojené s vodou mají teď zelenou!

 

Blíženci
Sexappeal se dnes zračí v každičkém vašem gestu. Pro mnohé se tedy stáváte velmi silným a smyslným magnetem! Pokud se navíc pohybujete na místech spojených s nějakou slávou, význačnými osobnostmi nebo se vzděláním, je odstartování lásky tutovkou.

 

Rak
Přibrzděte dnes ve výdajích souvisejících s domácností a šperkováním svého obydlí – hvězdy začínají poukazovat na časté zbytečné utrácení. Navíc nemáte zrovna šťastnou ruku při výběru nábytku a doplňků, tak si raději najděte docela jinou zábavu.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Jste nabiti obrovským sexappealem, přitahujete pozornost a záříte jako sluníčko. Dnes jste obzvláště pozitivně naladěni, což přináší možnost příjemného setkání či seznámení. Venuše naznačuje, že i z nevinné přátelské schůzky může vzniknout láska.

 

Panna
Chcete prožívat prázdniny naplno, ale vaši nejbližší dnes projevují určitou mrzutost a jejich náhled na prožívání letního období je odlišný. Co tak zvolnit a oddávat se více volnočasovým aktivitám či společnému relaxu? Hlavně je k ničemu nenuťte!

 

Váhy
Dnes se do vašeho nebe přesouvá moudrý Merkur, díky kterému teď dokážete rozumně vyhodnotit, za co je vhodné utratit víc a naopak, na kterých místech šetřit. Poradí vám s investicemi vašich volných prostředků a celkově se postará o váš finanční klid.

 

Štír
Hvězdy dnes přinášejí trochu konfliktní atmosféru do vašeho domácího hnízdečka. Pokud je váš miláček navíc zrozencem znamení Lva, našlapujte opatrně. Oba máte totiž tendenci dokázat tomu druhému, kdo je ve vašem vztahu hlavní. O tom ale vztah není!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Venuše vás zase svádí ke zvýšenému utrácení a ostatní hvězdy varují! Co s tím? Nejlepší bude poslouchat vlastní rozum a vědět, co si můžete dovolit. Už od přírody totiž nejste žádní spořílkové, takže se vaše penízky mohou velice rychle rozkutálet!

 

Kozoroh
Sice je volný den, ale atmosféra na domácí půdě bohužel signalizuje určitou nervozitu, takže je vhodné obrnit se trpělivostí. Konfliktnímu Marsu se zamlouvá prskat jiskry a pokoušet váš nadhled, snažte se mu tedy nedat šanci a užít si volno v klidu.

 

Vodnář
Jste nabiti mimořádně laskavou a mírumilovnou energií, kterou působíte na své okolí a především na atmosféru vašeho rodinného zázemí. Pokud máte za lubem věnovat se dnes něčemu kreativnímu, co dá vašemu domovu moderní šmrnc, úspěch máte zaručen!

 

Ryby
Snažte se při přátelských setkáních a grilování neposlouchat zaručené rady a tipy na nákupy a investice. Pamatujte si, že v těchto dnech máte stopku a ani o tom neuvažujte! Hvězdy vám v tomto směru nepřejí a nakonec byste ještě splakali nad výdělkem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře