Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 13.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 13.07.2017, 00:00 | 13.07.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 13.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Nepříznivá atmosféra v rodině vás rozhodně nenechává chladnými. Chování některých členů rodiny vám dokonce připadá na pováženou a cítíte nutnost jim to neustále vyčítat. Raději to ale nedělejte, právě vaše výčitky mohou domácí pohodu poškodit nejvíce.

 

Býk
Potřebujete vyřešit řadu domácích problémů, ale nějak se nemůžete shodnout? Každý člen vaší domácnosti je svébytnou osobností a nechce se vzdát vlastního názoru. Vám však připadá, že jediný vhodný názor je ten váš. Jste si tím opravdu tak jistí?

 

Blíženci
Daří se vám dnes skvěle, protože hvězdy na vás nezapomínají a podporují vás ve vydělávání peněz. Není důvod nedopřát si nějaký nadstandard, něco, co vám opravdu udělá radost. Už jste byli na dovolené? Trocha exotiky rozhodně stojí za vážnou úvahu.

 

Rak
Svět vaší práce a financí je ozářen tím nejkrásnějším světlem a nemusíte už schovávat peněženku. Jediné, před čím vás hvězdy varují, je investice do domácnosti. Ani při výběru nábytku, ani při objednávání stavebních prací byste neměli šťastnou ruku.

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Sice jste zvyklí na svou roli lva salónů a lámání srdce na potkání vám nedělá problémy, ale dnes se může vyvinout překvapivý vztah úplně jiným způsobem. Někdo, koho už znáte, se na nevinné schůzce ukáže z takového úhlu, že vás začne opravdu zajímat.

 

Panna
Jste tak rozjetí, že vám okolí začíná nestačit a vy pocítíte silné nutkání po větší nezávislosti. Netýká se to pouze profesních, ale, bohužel, také osobních vztahů. Rozhodně se neukvapujte a neuchylujte k nějakým zásadním rozhodnutím, ať nelitujete.

 

Váhy
Někdo z vašich nadřízených nebo výše postavených osob vám dnes bude chtít poměrně násilně ukázat autoritu. To vás ale hodně popudí a pěkně hne žlučí. Obrňte se trpělivostí, ať neuděláte nebo neřeknete něco, co by mohlo být pro vaši kariéru fatální.

 

Štír
Cítíte od rána v práci nepokoj a to se přenese do celé vaší nálady. Nedokážete oddělit profesi od soukromí, a tak si napětí přinesete i domů. To může v dalších členech vaší domácnosti ovšem zažehnout takové rozhořčení, že bude brzy oheň na střeše.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Dnes nemáte svůj den. Jste však optimisté a tak se vás to příliš nedotkne. Prostě se na to připravíte, nebudete se pouštět do důležitých činností a konfliktů, odpoledne si uděláte malou radost a večer zjistíte, že ten den zdaleka tak špatný nebyl.


Kozoroh
Sice se oproti uplynulému měsíci trochu přibržďuje tok financí na váš účet, ale hvězdy nabádají, ať si z toho hlavu nelámete. Klidně si můžete něco dopřát, protože žádné drama na obzoru není. Už jste byli na dovolené? Rozhodně byste si vyjet měli.

 

Vodnář
Uvažujete-li dnes o investicích nebo nákupech, zapomeňte na materiální svět. Žádné elektrospotřebiče nebo nový nábytek váš šťastnými neudělají. Hvězdy radí, abyste se zaměřili na duchovno, knihy o filosofii nebo nějakou cestu za východní exotikou.


Ryby
Citlivostí a schopností empatie dnes můžete zkrotit třeba Berana nebo dokonce i Lva! Právě dominantní zrozenec jednoho z těchto znamení dnes před vámi roztaje jako jarní sníh. Pokud se chystáte za zábavou, děláte dobře, právě tam se můžete potkat!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře